Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vezessem fel a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem fel a barátnőmnek és a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon féltem a barátnőmet, eléggé féltékeny is vagyok rá, de hát ki nem lenne az, egy ilye gyönyörű lányra! Ezért azt szeretném, hogy amikor én nem tudok velelenni testőrök vigyázzanak rá és legyen egy sofőrje vagy a testőr legyen a sofőr is. Iskolaidőben 90 km-t autózik az egyetemre, és ez csak az oda út, vissza a másik 90km, ami hát valljuk be eléggé balesetveszélyes és én nem bírnám elviselni, ha bármi baja is történne. A testőr pedig azért kellene, hogy ha valaki zaklatni próbálná, akkor megvédje. A másik dolog pedig, hogy ezt a szüleimnek hogy adjam elő, hogy bele is menjenek? Segítsetek, legyetek szívesek, és akinek nem helyesli az ötletem, az kérem, tartsa meg a véleményét! Köszönöm!
2010. aug. 1. 23:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát te hülye vagy.
2010. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Aha
2010. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Hümmhümm...kamuszagú.

Amúgy meg...barátnő és nem rab...

Ne akard kalitkában tartani, nem díszpinty. Szabad ember, azt csinál, amit akar és azzal, akivel akar. Fogadd el, ez az élet. NEm a tulajdonod. Nem is lesz az, soha.

2010. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem pont erre voltam kíváncsi mondjuk...
2010. aug. 1. 23:38
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
kamu
2010. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy a farkad is hatalmas.
2010. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pff...miért lenne az jó nekem, ha IDE, pont IDE kamuznék? Névtelenül névteleneknek? XD OMG
2010. aug. 1. 23:40
 8/18 anonim ***** válasza:
Anya, apa, meg akarok szabadulni a barátnőmtől, ezért úgy döntöttem, hogy elüldözöm. Ezzel a módszerrel garantált a siker.
2010. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégis mire? Erre?:

Figyu szivi, mától egy kétajtós szekrény fog kísérgetni mindenhová, ha valaki rádpillant, kilézerezi a szemeit. Ja, sofőröd is lesz (spéci sapkával), de tök szolid pasi, nem kukkol, nem hallgatózik, pöpecül vezet.


Anyám, apám. Van egy lány. Szép. Enyém. Megtartom. Mert kell. Őriztessük. Mert így egyszerű.

2010. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Felnőttnek hétköznapi helyzetben elég védelem a saját óvatossága. Ha nem akarod, hogy elhagyjon, nem bezárni kell, hanem megbecsülni.
2010. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!