Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van meg valaki aki segitenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg valaki aki segitenne nekem? Az irjon ha van legyszi 18/l

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 01:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?
2013. nov. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
mibe kell segítség ?
2013. nov. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

wtf??


SZÉKREKEDÉS?? O.o

2013. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Neked is NCORE meghívó kell?
2013. nov. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mi a tököm az az ncore?
2013. nov. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
torrent oldal
2013. nov. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél?
2013. nov. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Na,most már azért se! Innentől egy L betűtől nem hatódok meg:D
2013. nov. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Hat..eleg hosszu...

igazabol van egy fiu akivel nyaron ismerkedtem meg.Vagyis facebookon ramirt. Talalkozni akart de nekem baratom volt es nem akartam.Aztan egyik este unatkoztam es rairtam hogy nincs e kedve kicsit lejonni estefele.De nem akartam megcsalbi a baratomat csak azert hivtam le mert unatkoztam.Lementunk..Beszeltunk es nekem eloszor nem is volt olyan szimpi.Viszont ra masnapra is lementunk es akkor mar egyre jobban ereztem vele magam.Utana megint talalkoztunk es hat elcsattant egy csok szoval megcsaltam a baratom...de ez most nem lenyeges Utana a 4. vagy 5. talin felmentem hozza filmeztunk beszeltunk es hat lefekudtem vele.Utana masnap megint talalkoztunk es o meglatta facebookon hogy a baratom kitette maganak hogy kapcsolatban vagyunk..(nekem nem volt kint..)es ez nem tetszett neki mert azt hitte h egyutt vagyunk.En idot kertem mert nem tudtam mit akarok.Em nagyon tetszett ez neki es masnap vagy harmadnap mondta is hogy hagyjuk ezt az egeszet mert o nem ilyen...Hogy maradjunk csak szexben vagy esetleg ha neki se meg nekem se lesz senkim akkoregprobaljuk.Na nekem itt kezdodott el minden szar.. Nagyon megszerettem.Ra 4 napra szetmentunk a baratommal(nem ezert) es egyedul maradtam...amit megerdemeltem de ezt ami azota tart nem hiszem...Ra egy hetre rairtam hogy nagyon hianyzik talalkozzunk de azt mondta nem mert massal van...Aztan irtam neki hogy megszerettem de nem erdekelte...

Akkor nem beszeltunk ezzel a fiuval kb 3-4 hetig majd az egyik haverja elkezdett nekem irogatni ezt o megtudta es ujra ram irt hogy hallja mi van es hogy probaljuk meg megrgyszer mert hogy amugy milyen jol elvoltunk stb...talalkoztunk es iszonyat jo volt.nagyob orultem akkor.Boldog voltam...Aztan masnap is talalkoztunk majd utana megint furcsa lett.Mintha nem erdekeltem volna.Megbeszeltuk hogy filmezunk mrg osszebujunk stb. .aaztan szart irni egesz nap nem erdekeltem...Irtam neki h ez most megis mi es azt mondta ne parazzak mar h egyutt vagyunk stb...aztan masnap en irtam neki h hagyjuk ezt mert ez nekem nem tetszik en nem erre szamitottam.O nem akarta hagyni mondta hogy ne mert jo lesz minden.aztan ra 1 orara irt hogy hagyjuk ezt en jol elleszek a haverjaval de o nem az akit keresek.En majdnem konyorogtem neki fbn h ne de ztan nem irt vissza..Ra 2 napra osszejott egy csaajjal.2 hetig megint nem veszeltunk.Aztan szetmentek es megint beszeltunk mert ramirt.Majd megint osszejott egy lannyal 2 hetig aztan uzana szakitotaak es elkezdtunk beszelni...De hogy o sosem erzett semmit meg nem akar semmit csak szex..mert higy az jo mindkettonknek stb ..es mivel nekem hianyzott belementem...De azota megint nem beszeltunk.es mostt megint osszejott egy lannyal es konolynak latszik a dolog.De nekem mar nagyon szar ..komolyan sosem szerettem senkit ennyire...Es o csaj kihasznal meg atnez rajtam.Fel eve ez megy hogy mindig vegig kell neznem az uj kapcsolatait hogy massal van es ez szornyu...Csomot sirtam mar emiatt es ez mar annyira megalaz....magam elott is meg elotte is megalazkodtam mar rengetegszer...hulye vagyok...mit csinaljak?! hogy felejtsem el?! Nagyon szanalmas vagyok..az eszem tudja de a szivem az mast mond.Mit tegyek?

2013. nov. 29. 01:36
 10/23 A kérdező kommentje:
bocsi a hibakert telorol vagyok
2013. nov. 29. 01:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!