Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van meg valaki aki segitenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg valaki aki segitenne nekem? Az irjon ha van legyszi 18/l

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 01:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Na,jó olvasást a fehérlovagoknak:D
2013. nov. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
legyszi ne hulyuljetek el ezt
2013. nov. 29. 01:44
 13/23 anonim ***** válasza:
Majd pont végig fogom ezt olvasni... Legalább igényesebben fogalmazhatnál és helyesen írhatnál. De ez nem éri meg a fáradtságot.
2013. nov. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ajj én valami izgibbre gondoltam.
2013. nov. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
...például segíteni megakadályozni a következő világvégét. Most majd viking reptoidok fognak jönni.
2013. nov. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Talán ne legyél ekkora r*banc. Kezdhetnéd ezzel, de úgysem változol meg.
2013. nov. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

figyelj...telefonrol irok hajnali 2 ora...pont nincs erom igenyesen fogalmazni es folyamatosan torolni ha felrepotyogom.Orulok hogy letudtam irni nagyjabol korbefogalmazva a tortenetet

ha nem akarsz segiteni nem kell de akkor mast se irj legyszi

koszi

2013. nov. 29. 01:50
 18/23 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy megszerettem es orultem ha vele lehetek...ez nem rib**csag csak szerelem ami egy oldalu es fel eve tart.Lehet nem kellett volna ugranom de a szivem tok mast mondott...ez a baj.
2013. nov. 29. 01:53
 19/23 anonim ***** válasza:

Én megértelek. És el is olvastam az egészet... :) De a megoldás nem fog tetszeni: Lépj tovább! Hagyd a fenébe! Mást nem tudok elképzelni.

Hidd el 18 évesen találsz még olyan pasit, aki nem 2 hetente mással van, hanem csak veled... (főleg ha jó csaj vagy) Előtted még az élet!;)

(F)

2013. nov. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Gyere levelezz velem inkább, hátha el tudom felejtetni veled az a hülyét. Már megint egy rosszfiúra bukós csaj, ez tök röhej már, de bocsi ezért kérdező, de egy rakat ilyen butát láttam már.

Sok ilyen srác van, aki így hülyíti az ilyen lányokat. Egy kis tartást b**ztál volna magadba, s nem fekszel le vele, akkor nem lenne semmi baj. Legalább vártál volna vele, több időt, s nem egyből kú**tod szét az agyad.

Akkor a srác is lehet, h feladta volna, meg akkor a barátod is megmaradt volna. Fájó lenne, amit mondok, így nem is mondom.

2013. nov. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!