Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy 18-19 eves sracot/la...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy 18-19 eves sracot/lanyt ferfinak/nonek nevezni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Magyarul, pl.
2013. nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiatal férfinek/nőnek.Csak simán férfinak és nőnek nem.
2013. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak magamból tudok kiindulni, és azt kell mondjam (bármennyire is fájó kimondani), hogy visszatekintve kijelenthetem: 30 éves korom előtt biztosan nem voltam Férfi. Nagyjából ekkor tájt értem be azt hiszem.
2013. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lol nem!
2013. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez amúgy most a nyelvészeti topik? Mindenkit lehet mindenhogy nevezni.
2013. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, csak vicces. :)
2013. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem feltétlenül kor kérdése.

Van aki 26 évesen is egy semmivel nem rendelkező,éretlen hülye,van aki meg már 17 évesen sem.

Plusz még ott vannak a cselekedetek is.

2013. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor katona voltam, bő 20 évvel ezelőtt, ott 18-19 évesek voltak a katonatársaim. Gyerekek! Mintha ÓVODÁBAN jártam volna! Komolyan! Olyan messze voltak az általam akkoriban felértékelt nemzeti hadseregtől, hogy azt itt el sem tudom mondani!


Ugyan már! Gyerekek voltak mind. Én 21 voltam akkor, és úgy vélem, hogy nagyon látszott az a 3 év különbség. Túlságosan is.


Szerintem ma sincs másképp. Külföldön élek, de itt még a felnőttebbek is (30 felett) is abnormálisan és gyerekesen viselkednek. Füvezés, ivászat, bulizás, család ohne, munkából meg elkésünk, vagy a nagy buli miatt be sem megyünk, ha dolgoznak, abból sincs nagy köszönet. Tisztelet a kivételnek, mert azok mindig vannak, csak kevesebben.


Azt gondolom, hogy nem a kor számít, hanem a neveltetés és az intelligencia.


44/F

2013. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!