Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nixdorf1 kérdése:

Miért van az, hogy egy lány előre köszön és mosolyog?

Figyelt kérdés
Volt amikor köszönt nekem én meg vissza köszöntem és utána meg rám se nézett meg kb le se szart de viszont utána meg többet nem köszöntem vissza. és ha nem köszönök neki vissza akkor egészen addig mosolyog meg köszönget amíg nem köszönök vissza. Elsőnek azt hittem hogy tetszem neki de ha a köszönés után le se szar akkor nem hiszem. nem értem valaki magyarázza meg. lehet hogy én vagyok a sötét :/
2013. nov. 29. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy egyeseknek micsoda problémáik vannak.
2013. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez még számomra is követhetetlen, pedig én lány vagyok.

Nekem olyan volt, hogy mi minden nap találkoztunk munkahelyen és eleinte nem mindig köszöntem neki, amikor elmentem mellette, meg ő sem mindig. Viszont amikor elkezdtünk beszélgetni, azután mindketten minden alkalommal köszöntünk és mosolyogtunk is egymásra. Én azért mosolyogtam, mert tetszett és örültem, hogy láthatom. Ő is valószínűleg emiatt. Más esetben csak olyankor mosolygok valakire köszönéskor, ha barátok vagyunk, vagy ha már régen láttam.

2013. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem:) csak én ezt a csajt nem ismerem csak egy oktatásra járunk..amúgy nekem is tetszik a csaj csak nem tudom hogy esetleg én tetszek-e neki.. de köszönöm a válaszod :)
2013. nov. 29. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!