Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne újra erőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne újra erőm, kedvem leszólítani ismeretlen lányokat a városban vagy akárhol?

Figyelt kérdés

Régebben gyakran szólítottam le lányokat, de lényegében akikkel jól kijöttem mindig volt pasijuk, illetve a legtöbb lány eléggé elutasító volt és belefáradtam, hogy csak hiába csinálom ezt, főleg, amikor ilyen beképzelt, flegma lányokat fogtam ki, na miattuk végképp elment az erőm és kedvem, hogy alázzam magamat azzal, hogy leszólítok lányokat. Pedig jelenleg is csak a facebook az egyetlen lehetőségem ismerkedni lányokkal, itt sem valami vevők rá, bár nyáron innen hoztam össze egy talit egy szép, formás lánnyal, de ezt is rajta múlott, ő akarta hirtelenk hogy talizzunk. Jó volt vele, smároltunk, hülyültünk, tipi-tapi, de nem lett folytást, az most mindegy miért. A lényeg, hogy nem igazán tudok azóta sem egy lányt sem egy nyamvadt találkára elcsábítani, de a városban buszon meg mindenfelé annyi cuki lányt látok, sokszor érzem már, hogy oda kéne menni, lehet jobb lenne újra csinálni, de valahogy mintha már nem lennék a régi, mintha már elhagyott volna a hitem, azt érzem, hogy tök felesleges és gáz dolog leszólítani idegen lányt, sőt úgyis csak elutasít vagy kicsúfol, így a büszkesém is féltem, nincs kedvem leégetni sem magamk,hogy utána egy rakás lány banda rólam pletykáljon,k hogy nézzétek ez a gyökér szólította le a barátnőmet, mit is képzelt magáaról, úgysem kéne egy lánynak sem, a nyomorékja.

Én csak szeretnék egy rendes, cuki lánnyal boldog lenni, nem kell tökélynek lenni külsőre, a belső fontosabb, de a sok bunkó lány miatt akiket kifogtam párszor és az, hogy alegtöbb lány, ha nem is csúfol ki vagy ilyesmi, mégis nagyon elutasító még neten is, van, hogy képet sem látnak rólam és mégis le akarnak koptatni, sokszor egy bejelölés és szia utána és nem értem az okát, de úgy érzem ezek a kisebb kudarcok is nyomnak csak lefelé egy senkinek érzem már magam, pedig látom, hogy még a ronda fiúknak is van párja, én is ronda vagyok és nyáron smároltam egy szép lánnyal, szóval biztos van lány, akinek újra kellenék csak nem tudom miért nem akarnak még ismerkedni sem velem a lányokl Amúgy a suliban sajnos csak egy lány tetszik,, de neki is van pasija, vele jól el tudok dumálgatni, de nem tudnék úgy hajtani rá, inkább csak haverok vagyunk. Ezt leszámít meg csak a a rohadt fb van az ismerkedésre és talán újra meg kéne próbálkoznom idegen lányoknál a városban, mert különben félek örökre egyedül maradok. Olyan gáz, de ma is hozzám ért egy lány karja a konzerv buszon és magamban kívántam bár rám esne, hogy megfogjam vagy ilyesmi. XD



2013. nov. 29. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Kicsit beiszol és kész,spicces állapotba sokkal könyebb az ilyen dolgokat véghez vinni,sokkal bátrabb is vagy.
2013. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
te legalább voltár már olyan...
2013. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
szerintem túlságosan rágörcsölsz az egészre.. először is nagyon jó pasinak kell lenned (legalábbis nekem) hogy egy idegennek igent mondjak a bkvn vagy az utcán. Aki így odamgey a lányokhoz oké hogy van hozzá bátorsága de az jön le hogy a "való életben" a mindennapjaiban nem talált senkit, kicsit mint a neten. szerintem neten ráírogatni csjaokra gáz. és ne vedd személyeskedésnek ha egy lány rögtön lekoptat, nem biztos hogy veled van bajuk hanem magával a formával, hogy csak így ráírsz a neten. neten gáz egy kicsit ismerkedni, ezt van aki bevallja van aki nem... de mindenkiben ott az az érzés, hogy "de a neteeeen?".érted.? szóval az egy dolog hogyha 1-1 lány nagyon megtetszik és leszólítod őket, de amint látom de már ki vagy éhezve egy csajra és kb minden 2. lányt leszólítod aki tetszik ami kicsit úgy tűnik h vészesen kéne neked egy barátnő nem pedig magára a csajra áhítozol..szóval ilyenkor érződik ha egy srácnak mindegy csak legyen valaki.. jó nem mindegy de érted ha valaki mindenkit leszólít vagy úgy érezm hogy csak engem mert annyira tetszettem neki az azért más..
2013. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Senki sem fogja fel, hogy épp azért próbálkozik az ember több lánynál, hogy a jellemre legszimpibbet választhassa?! Elég nagy baj van a fejetekben, lányok. :P
2013. nov. 29. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Megoldódott a probléma?
2018. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!