Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ha van egy fiú akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha van egy fiú akibe bele vagyok esve hogy közeledhetnék hozzá?

Figyelt kérdés

Eléggé hasonlít niall horanra és mindkettőjüket imádom és nem vagyok idős 14 éven alluli a legjobb barátja tudja hogy belé vagyok esve és hittanon eküdött hogy nem mondja el xy nak hogy szeretem..

hogy közeledjek hozzá állítólag van/volt barátnője de állítólag csak kamu és az egyik barátnőm szerint ő is belém van esve ilyenkor mi van??? és az is van hogy ha előbb jön suliba mert én mindig előbb jövök tudnánk beszélni de a haverja aki tudja meg a többiek röhögnének mert páran tudják hogy én... és tavaly még mellesleg a többiek is később jöttek többet tudtunk beszélni



2013. nov. 29. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát beszélgetéssel nem igen tudsz közeledni felé, mert súlyos problémáid vannak a fogalmazással. Esetleg egy tolmács segítségével próbálhatnád meg elmondani neki, amit szeretnél.
2013. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez így rohadt zavaros..ki az a naill vagy niall faszomsetudja kicsoda.?!

Mindegy..ha tetszik egy srác,próbálj meg vele többet kommunikálni,és a közelébe kerülni.xd

2013. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
niall horan=one direction szőke énekese és az osztálytársam is szőke és jól néz ki
2013. nov. 29. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor neked nem is az osztálytársad tetszik, hanem valami elfajzott popsztár? Előbb talán fel kéne nőnöd, aztán pasizni!
2013. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de az osztálytársam csak niall a kedvencem de az osztálytársamat imádom és nem toom mit csináljak szerintem az lb-m ki fog cseszni velem mert csináltam 2 levelet egyet neki egyet a padtársának mint ha egymásnak írták volna név nélkükl szerelmes levél és hát az lb-m belé is van zúgva rendesen.... és lépni szeretnék mielőtt valaki elvinné a piacról azt akibe belé vagyok esve... és sztem a barátnőm nekem meg aszerelmemnek is fog csinálni ilyet az gáz lenne... ha rólam van szó ilyen értelembe általában kimegyek az osztályból
2013. nov. 29. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem kis zavar a fejetekben! Ha úgyis beléd van esve, és te is beléd, akkor meg nem is akkor probléma az a levél! Legalább azzal se neked kell fáradnod!

De meg is mondhatnád a srácnak, lefogadom egyébként, hogy magától is tudja, csak pont olyan kis retardált mint te.

Tiszta vicc, hogy szeretitek egymást, és mindketten csak bohóckodtok egymással. Meg hogy jön ide a legjobb barátnő, meg a haver? Semmi közük ehhez az egészhez!

2013. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de ha elmondanám neki és elmondaná mindenkinek csak nekem lenne rossz bár én ezt nem feltételezném róla de félek!!
2013. nov. 29. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
De nem elmondani kéne, hanem csak éreztetni vele, aztán lépjen ő, hiszen a fiú. Ha meg nem csinál semmit a marhája, te akkor se fogsz rosszul kijönni, hiszen nem is történt semmi konkrét dolog.
2013. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!