Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi lefekszik 1000...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi lefekszik 1000 lánnyal akkor istennek hiszi magát és mindenki más róla . P De ha egy lány lefekszik 1000 pasival akkor egy utolsó ribncnak nézi mindenki. miért?

Figyelt kérdés
És ne gyertek azzal a kulcsos hülyeséggel, mert akkor csak annyit kívánok, hogy törjön el minnél hamarabb a saját kulcsotok. :P

2013. nov. 29. 17:52
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
én nem mondtam, hogy jobbak vagyunk a pasiknál! én azt mondtam, hogy ugyanolyan jogunk van azt tenni amit nektek, és mégis....
2013. nov. 29. 18:20
 22/36 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.Akkor gyertek betonozni és alapozni!
2013. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
47%

Singularity, ez elég szemét beszólás volt.


Pont a minap olvastam, hogy egyre több nő nemű egyed jelentkezik mérnöki egyetemekre (akár itthon, akár külföldön) matek, kémia, infó szakokra, és a vizsgák alapján többségük jobban is teljesít, mint a férfiak.

2013. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
91%

Mert a férfiaknál van a hatalom? Régebben lehet, de mostanság nekem vhogy nem úgy tűnik.. :P


Kérdező, amúgy azt a pasit, aki lefekszik 1000 nővel, max a többi pasi nézi istennek, sztem a nők nem...Én legalább is biztos nem, ha a kiszemeltemről kiderül esetleg, h ilyenfajta biztosan felveszem a nyúlcipőt..

2013. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
40%

így van!

én is akarok havonta menstruálni és erre hivatkozva bármit megúszni! :D

egyenjogúságot a férfiaknak! :D

2013. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Lerágott csont, de úgy látszik sosem lesz elég jó a válasz v. elegendő.

#16 feldobtad a napom! :D

2013. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Én tökre szívesen vitáznék ilyen férfi-nő, feminizmus témákról, nem tudtok ajánlani vmi ilyen fórumot? :D
2013. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem, hogy lehet ennyire buta egy lány. Hány éves vagy, 13?

Fogd már fel, hogy egy nőnek semmi meló nincs benne, hogy megdugják 100-an... Egy szavába kerül és szex van.

Ellenben a férfinek még akkor is teljesítmény 1-1 lányt megfektetni, ha jól néz ki és nagyon jó beszélőkéje van.

2013. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
a beszélőke nem minden, a himbilimbi is fontos, hogy mit tud és milyen;)
2013. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mert az ki is derül az aktus előtt, te okos...
2013. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!