Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen rettegek a gyerekvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen rettegek a gyerekvállalástól. Tudom, h még korai, de ez miért van?

Figyelt kérdés
félek, h majd ha lesz férjem, ha lesz.. akkor majd szülök neki 1-2 gyereket, aztán meg elhizok, és el fog hagyni egy fiatalabb csajért. vagy ha nem is hizok meg nagyon, de csunya lesz a bőröm, meg stb. ezektől rettegek. és ráadásul sokan szülnek az én koromban. rám is feltétlenül ez vár, 5 év mulva? akkor már 24 leszek. most 19 vok. mivel nyugtassam le magam? nem lennék képes gyereket nevelni.
2009. nov. 21. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz, nem kell gyermeket nevelni. A gyerekvállalás bizony igen komoly áldozatokkal jár és vannak akik ezeket nem képesek meghozni. Ennyi.
2009. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de egyszer majd csak kell, és akkor nem leszek rá képes.
2009. nov. 21. 13:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez marhanagy. Időbe aggódsz. De ugye csak viccelsz. nem szabad ilyenekre gondolni.
2009. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az a baj, h nem viccelek. és nem is kamu. tényleg félek.. :S szedek fogamzasgatlot, szoval nem jöhet össze a gyerek, de mi lesz ha a későbbi páromnak " elvárása " lesz a gyerek, én meg szorongok emiatt, és nem leszek képes szülni?
2009. nov. 21. 13:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már úgy fogod fel, hogy kell, az már régen rossz. Szerintem a jövendőbeli gyerekeid érdekében inkább hagyd a francba a dolgot és nem vállalj gyereket mert ilyen felfogással ritka pocsék szülő lesz belőled.

Te sem gondolod komolyan, hogy ezt a párod majd tűrni fogja, ugye?

2009. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem tudom. csak félek. ja, lehet, h inkább nem is vállalok.
2009. nov. 21. 13:51
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
ez a kettő nem függ össze.Attól még hogy anya vagy nem kell 90 kg-osnak lenned.Vannak nagyon szép anyukák is.(Pl. Ada a vivából)Szerintem a gyerek az egyik legjobb dolog a világon.Egyébként egy férfi,aki szeret, nem hagyna el amiatt mert éppen nem 50 kg vagy.
2009. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ada elég rossz példa mert ő már sz*rrá van műtve, azért néz ki úgy ahogy.

De tényleg vannak anyukák akik jó karban tudják magukat tartani. Szerintem ha nem vagy képes áldozatot hozni, neked nem való a gyerek, és ezt a gyerek érdekében is mondom. Csak a terhedre lenne.

2009. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon egyszerű a dolog: lélekben még éretlen vagy.

Egyszerű a megoldás is: amíg ezeket érzed, NE vállalj gyereket!

Idővel majd fejlődni fogsz, meglátod.

2009. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Majd amikor először a kezedben fogod a babát, el nem tudod képzelni, hogy másről szóljon az életed :)
2009. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!