Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek vonzó így?

Figyelt kérdés

Tény hogy bulikon több dolgot csináltam már a szexen kívül de az hogy valaki elviseli hogy leszopjam és megujjaz még nem azt jelenti hogy rám áhítozik. Tehát magyarul úgy ott mindegy hogy néz ki az ember. Tapsztalatom csak ilyenek vannak meg az h néha megnéznek, leszólítanak az utcán, de pl a korombelieknek nem nagyon jövök be. Nem vagyok átlagos, elég magas vagyok, 180 cm és sajnos telt is, tehát 76 kg vagyok, jó van mellem meg amúgy tudok öltözködni szóval így kicsit soknak hallatszik de mindenki azt mondja hogy még az elfogadható kategória vagyok, meg hogy a magasságom miatt eloszlik a súly és kevésbé látszik. De szerintem a magasság még emel is rajta mert így elég nagydarab vagyok.

Viszont pl. sokak szerint szép az arcom, meg azt tekintve nekem is van önbizalmam, igényesen sminkelek, öltözködést tekintve mindig stílusos, egyedi vagyok, a hajam is sokszor dícsérik, hosszú, göndör. Szerintetek ha lefogyok mondjuk 10-20 kg-t és egy szép sportos alakom lesz akkor több esélyem lesz nem? Mármint az a kis túlsúly eléggé lehúz de így "Kiegyenlíteném" magam...

16l


2013. nov. 29. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Nekem úgyse kellenél!
2013. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
5centivel magasabb vagy és 6kg-val több, mint én lány létedre...
2013. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

itt az "average" hez hasonlítok a leginkább csak hosszabb lábakkal..

[link]

2013. nov. 29. 21:11
 4/12 A kérdező kommentje:
nálam alacsonyabb pasival úgysemjönnék össze. a kérdés az hogy ha egy alapvetően szép lány magas még lehet vonzó ha nem kövér nem? pl egy nálam magasabb pasinak
2013. nov. 29. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:
A külső egy dolog, azt így nem tudom megítélni. Viszont nekem amiatt nem kellenél, amiket buliban csinálsz. De ha neked erről szól az egész, akkor az a te dolgod.
2013. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha 16 évesen ezeketcsináltad bulikon, akkor lehetsz bármilyen bombanõ, nem kellenél...
2013. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy erkölcstelen dolgok ezek de nem tudom hogyan egyeztessem össze a "vad bulizós énem" meg a "művészkedős melankolikus 'elitebb' " énemet... tudom hogy valami nincs rendben hogy így kell kompenzáljam a dolgaimat... de nem vagyok egy k**rva azért, és aki szeretni fog az elfogad így..
2013. nov. 29. 21:24
 8/12 anonim ***** válasza:
A helyedben nem a külsőmben keresném a problémát...
2013. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oké ezt mindenhol megkapom de akkor talán le lehet írni hogy na vajon miért.. mindenkinek van valami defektje..
2013. nov. 29. 21:30
 10/12 anonim válasza:
Szerintem ribi vagy + kövér is :d nekem tuti nem kellenél többre
2013. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!