Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz abból kilábalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz abból kilábalni, ha az embernek a fejében van a baj?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm azt mondta, hogy azért nincs senkim, mert a fejemben van a probléma. Mármint a gondolataim, amúgy normális lennék. Ebből mennyire nehéz kikerülni?

2013. nov. 30. 00:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Majd írd meg nekem is !!!!!!!!!!!!! 26/f
2013. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Abból nem kilábalni hanem kifejelni kell :-)
2013. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 SnakeR válasza:
Attól függ milyen agyi problémákkal küzdesz..De egy ilyen semmitmondó kérdésre nem lehet választ adni
2013. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Arról lenne szó, hogy hat éve nincs párkapcsolatom és nyolc éve nem feküdt le velem senki pusztán önmagamért. Ezért egyre erősebben gondolom és érzem azt, hogy valószínűleg undorító és kisugárzás nélküli ember vagyok. Az utóbbi időben (utóbbi fél-egy év) már emberkerülővé is váltam, nem mozdulok ki, csak ha nagyon szükséges, mert sok emberrel szemben rendkívül erős kisebbrendűségi érzésem van és ezt az egyetlen védekezési formát ismerem ez ellen.
2013. nov. 30. 00:07
 5/17 anonim ***** válasza:
Úúú... én így éreztem 17 éves koromig. Aztán lett párom és már tojok mások véleményére, és helyre rzódtak a dolgok a fejemben. Keress fel egy pszichológust, és próbálj meg erőt venni magadon és járj emberek közé.
2013. nov. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
nem nehéz kilábalni, csak tenni kéne érte. nincs neked semmi bajod csak lusta vagy és sajnáltatod magad. azt hiszed majd valaki megsajnál, hát abban tévedsz.
2013. nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
63 %, ezzel aztán előrébb kerültem! Felesleges volt hozzászólnod. Talán, ha esetleg egyszer úgy szólnál hozzá valamihez, hogy ismered az adott illető életét, előrébb lennél.
2013. nov. 30. 00:20
 9/17 A kérdező kommentje:
Az életkoromat inkább hagyjuk!
2013. nov. 30. 00:21
 10/17 anonim ***** válasza:
fáj az igazság látom.
2013. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!