Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az embernek kamaszkorában van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embernek kamaszkorában van a legjobb dolga, ha csalódik, az esetek 95%-ban a szerelem tölti ki azt. Felnőttként visszamennétek a kamaszkorba?

Figyelt kérdés
Irigylem a kamaszok problémáit. Visszatekintek akkori önmagamra és visszasírom azokat a gondjaimat. :S
2013. nov. 21. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Soha nem lennék mégegyszer kamasz!

Igaz ezt-azt másképp csinálnék ha lehetne!

Ja és azok a gondok elegek lennének de fel kell nőni!

2013. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezzel totálisan egyetértek,én sokszor visszasírom még az általános sulis éveket is,és a közepet is... nagyon jó idők voltak! Mennyi szép emlék,mennyi csajozás,buli,önfeledten,nemkellett azon görcsölni,hogy még kéne kajára is,meg erre,meg arra... áááh deszépvóóót :D
2013. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg semmit se életem során, mert hiszek abban, hogy akkor az adott körülmények között mindig jól döntöttem.
2013. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Soha.
2013. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nemkívánnám vissza,mert nagyon nehéz volt, most is az,de legalább az a rohadt iskola nincsen.
2013. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én gyűlöltem a kamaszkort, nonstop megaláztatás volt és szenvedés.


Most legalább nincs, nem kell abba a kva iskolába járnom, dolgozhatok, van pénzem, önálló vagyok és a srácokkal is jól boldogulok.


Soha semmiért nem lennék megint kamasz. A kamaszénemnek ezerszer szarabb volt, mint a mostaninak.


22L

2013. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már lennék nyugdíjas korban, közel a halálhoz. Kib*szott szar ez a világ. 24F
2013. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem sírom vissza. Jobb, hogy dolgozom és amikor vége, akkor vége. amikor kamasz voltam, heti hatszor jártam zeneiskolába 2-2 órára naponta, mellette meg próbáltam megtanulni azt a sok értelmetlen baromságot, amiből most vajmi keveset használok.


Nem voltam egy szupercsávó, sosem kaptam meg azokat a csajokat, akiket szerettem volna. Most van 3 gyermekem és ma is imádom a feleségemet és nem bántam meg azt, hogy őt választottam életem társává.


44/F

2013. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én most járok az iskolás éveim végén, és lassan kilépek a nagybetűs életbe. Néha én is szívesen átélnék újra pár dolgot, annyi különbséggel, hogy a 9. osztályt nem az eredetiekkel kezdeném, hanem a mostani osztálytársakkal. Engem szerencsére elkerültek a szerelmi problémák, inkább a tanulás, és a társaság jelentett problémát, de a mostaniakkal 100X jobb lett volna!
2013. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy ide milyen pesszimista emberek járnak! :D
2013. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!