Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos ha az embernek kisebbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha az embernek kisebbségi komplexusa van, hogy ő képtelen olyan vonzó pasinak lenni, mint a barátja?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy én pl átlagos bérből élek és eddig egy barátnőm volt csak 28 évesen. Neki legalább 12 volt, most házasodott. Szülei 27. születésnapjára felépítettek neki egy 30 milliós vidéki nagyon jó kis modern laksást, e mellé 28. születésnapjára kapott egy 8,5 milliós járgányt. A nők még jobban oda vannak érte, mint eddig. De szereti a feleségét. Mindegy, nem is ez a lényeg. Csak az, hogy roppantul kisebbségi komplexusom van, hogy nekem ebből semmi sem adódhatott meg. Hogyan lehet ezt elfojtani?
2013. nov. 24. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem jogos.

Ez ritka, így is lehetsz sikeres.

2013. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mondandóból nem derült ki, hogy kettőtök közül ki a fiú és a lány. Illetve mindkettőtökről lehet állítani a leírás alapján, hogy fiú is meg lány is.
2013. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdésből kiderül: két férfi.
2013. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én valahogy nem tudok irigység érzését érezni földi javak iránt.


Jézus voltam, sziasztok

2013. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
férfi vagyok. Múltkor is vittünk lányokat szórakozni, 6 lányt, 3-3 eloszlásban (plus egy, a felesége volt, tehát ott 4 lány ült). Nem kell mondanom, hogy a 3 szebb az ő kocsijába ült be, az enyémbe nem voltak hajlandóak. Pedig karban van tartva, csak ugye egyáltalán nem a 8 milliós kategória.
2013. nov. 25. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is el vagyok keseredve, mert nekem sem adatott meg az a helyzet, hogy a szüleim mindent a seggem alá toljanak. De talán nem is baj, mert így egy önálló életre képes ember lesz belőlem, és nem ilyen popót nyalt nyámnyila anyámasszony katonája.

A csajozáshoz meg csak, annyit fűznék, hogy a múltkor kioktattak tapasztaltabb srácok, hogy a csajoknál a stíluson van a lényeg. Tehát nem a lóvé számít, hanem az hogy Te ki vagy és milyen értékeket tudsz felmutatni. Az a nő, akinek csak a lóvé dominál, azt amúgy k.-nak szokták nevezni, és ha a pengő elfogyott, akkor arrébb áll.

2013. nov. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne ribikre hajts.
2013. nov. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!