Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem szexi, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem szexi, ha valaki szexi és cigizik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 16:35
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

sajnalom de nekem nem jon be

16/f

2009. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Pfujj... hányni tudnék azoktól akikből árad a cigiszag :S
2009. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A cigi szörnyű, büdös és azt hiszik róla az emberek, hogy milyen menő dolog és közben mennyire szánalmas... Egy ilyen kis szär hogyan lehetne szexi? Téged fejreejtettek babaként?
2009. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy az ;P

Barátnőm is dohányzott és szexi volt, de anélkül is az lett volna.

2009. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is roppant szexinek találom ha egy szép nő dohányzik! Nagyon elegáns és nőcis tud lenni! Szép ápolt körmök egy hosszú cigaretta... Imádom :) Bár tudom hogy nem túl egészséges ettől függetlenül oda vagyok a dohányos csajokért!
2010. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy régi a kérdés, de semmiképp se szexi a dohányzás. Ha kinézetre mégis, akkor bűzre (stb. stb.)

SEMMIKÉPP SE!!!

Persze attól még az az ember lehet szexi.

2010. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem az :)
2011. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

hú én csak egy férfit láttam szexinek, mert cigizett. szenvedéllyel szívott bele a cigibe, majd ahogy kifújta a füstöt és közben kinyitotta a szemét... na az... hú akkor nagyon beindultam a látványtól. utána gyakran jártam arra, ahol ő árul. csak nem mindig van abban a munka időben, mikor én lennék ott...

de csak nála láttam ezt szexinek. mindenki másnál szerintem undorító.

L/19

2011. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!