Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet az a fiú? És mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet az a fiú? És mit tegyek? (Kicsit hosszú lett, előre is hálás vagyok ha valaki elolvassa és ötletet ad)

Figyelt kérdés

Szóval a nyári vakációm alatt megismerkedtem egy fiúval, akit nagyon megkedveltem.

Úgy látszott hogy ő is engem, hiszen nagyon aranyos és udvarias volt, és búcsúzásnál mindig hosszan megölelt. Nagyon közeli barátommá vált, de már az ismerkedésünknél megtudtam hogy barátnője van. Pontosabban hogy bonyolult, és ha kérdezik akkor nincs.

Viszont mindez engem aggaszt, hiszen velem is nagyon közvetlen, ráadásul az ölelések és a kedvessége... :(

Meg mondta hogy aranyosnak talál.

De ha van barátnője akiről nem szívesen beszél de nem szakít vele, mit gondoljak?

Ráadásul közel 300km távolságra lakik tőlem.

Nem tudom... valaki akinek volt kedve végig olvasni: mit érezhet? Mit akarhat? Tanácstalan vagyok... :(



2013. aug. 23. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
bejössz neki szerintem. de nem mer többet hisz a távolság miatt semmi értelme nem lenne! de a barátságot fent tarthatjátok aztán talán később több ha ugy alakul.! :D
2013. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

a felénél meguntam


én annyira sajnálom, pedig el akartam olvasni

2013. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy barátot akarhat..

300km és még barátnője is van?

Nemtudom..lehet csak kalandra vágyik..

Őszintén..ha nem szereti miért van vele?

2013. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
300 km... szerintem maradjatok a barátságnál. :)
2013. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönök minden normális választ :) Mostmár kicsit tisztábban látok pár dolgot :)
2013. aug. 23. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet a nyár szelleme , lehet az is hogy tényleg mérhetetlenül megfogtad , de reálisan gondolkozik. Azt ahogy elöttem írták , a barátság bőven megmaradhat és ha úgy alakul még bármi lehet belőle , sőt hallottunk már ilyen szép storikat.
2013. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 foxinjapan válasza:
Egyértelmű hogy csak a bugyidba próbált bemászni.
2013. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat nem nagyon működik sokáig ,de szerintem erre te is rájössz. Szerintem te se erre vágysz ilyen fiatalon,hogy mondjuk,csak havonta egyszer lásd,pláne ha van bnője.Lehet csak egy kalandot akart hiánya volt. Bocsi ,hogy ezt írtam,de felejtsd el mégha nehéz is keress a városodban élő fiút magdnak
2013. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!