Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lépjek/reagálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lépjek/reagáljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki 15 lesz, viszont én még csak 13 leszek(hamarosan). Sokak szerint tetszem neki, beszélünk is. Mikor látjuk egymást mindig rám mosolyog, én pedig visszamosolygok. Ezt játsszuk szeptember óta. Egy nyári táborban(iskolai) kerültünk ilyen "haveri" viszonyba, de ott még nem éreztem semmit iránta.. Mit lépjek? Nyári táborban szoktak szoros barátságok kialakulni/mindenki megismer mindenkit..(negatív kommenteket ne..)

2013. nov. 30. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd oda magadhoz meg beszélgessetek tovább. Ez sokkal jobb mintha távolról bámulnátok egymást és senki nem merne a másikhoz szólni. Szerintem jó úton haladtok de mi felé is...?
2013. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy nem megy odahívni beszélgetni, mivel 1. kicsit félénk típus vagyok 2. az osztálytársam tesója, és az egész osztály elkezdene kiagyalni mindenféle hülyeséget(ők már csak ilyenek..) Azért köszönöm, próbálkozok nyitott lenni:)))
2013. nov. 30. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!