Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek tovább, ha 2,5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek tovább, ha 2,5 év alatt nem sikerült?

Figyelt kérdés

Első szerelemről egyben komoly kapcsolatról van szó. Csak 1 évet voltunk együtt, a srác csúnya dolgai miatt szakítottunk (erőszakoskodott, lelkileg terrorizált, megvert), előtte 11 hónapig minden csodás volt. Nem őt akarom itt szidni vagy hibáztatni, mert tudom, hogy minden éremnek két oldala van, én is ugyan annyira hibás voltam, mint ő.

Én szakítottam vele, majd elköltöztem, ő 2 évig próbált visszakapni. Ez idő alatt néha beszéltünk, majd összevesztünk, aztán újra felbukkant, így ment... És most ott tartok, hogy sikerült észrevennem, amit eddig nem: amíg vele voltam, jobb ember voltam. Talán "csak" ennyi hiányzik, belőle. Azt tudom, hogy őt már nem szeretem és nem is tudnám -csak a közös emlékeket. Viszont azt vettem észre, a szakítás óta, sokkal rosszabb ember vagyok, mint valaha.. Tele vagyok haraggal, keserűséggel, minden emberben a rosszat látom, eltaszítom magamtól az embereket. És közben folyton ő jár a fejemben... Néha csak fognám magam és bezárkóznék, leülnék sírni. Vagy ha lehetne, elmennék hozzá, és megkérdezném: MIÉRT? Miért táplálja a haragot?! Főleg ha szeretett? Miért kell haragban lennünk, miért nem lehet ő is csak egy ex, miért nem lehetünk semlegesek?! Miért uszítja ellenem a barátnőjét? Miért terjeszt rólam hazugságot, miért beszélte ki a titkaimat? Annyi minden nyomaszt, és tudom, rég túl kéne lennem rajtad. De nem megy. Miért?! Mit csináljak, hogy vége legyen?


2013. nov. 29. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, hogy nem emészted ezen többet magad és keresel egy másik pasit. Akkor majd elfelejted. És nem arra kell rájönnöd mi táplálja a haragot mert egyértelmű, arra kell rájönnöd akkor miért voltál jobb ember és újra megtalálni magadban.
2013. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találtam mást, és tudom, hogy egy nagyon különleges ember a párom.. De mégsem tudok megnyugodni.
2013. nov. 29. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!