Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom, akivel már 8éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom, akivel már 8éve együtt vagyunk nélkülem nyaral. Hogyan reagáljak ha megjön, vagy már lépjek is le?

Figyelt kérdés
A főnöke elhívta őt és faszi kolegáját a tihanyi nyaralójába.2 faszi,1 hiszékeny libával,én meg itthon.A csajom bizonygatott hogy csak élni szeretne a lehetőséggel hogy tihanyban nyaralhasson, eszébe sem jutott hogy mi ketten menjünk valahova. Más mit tenne a helyemben? Szerintetek ennyire fel akar engem szarvazni? Légyszi írjatok pár véleményt!
2009. júl. 24. 12:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

háááát...én lány vagyok, ha az én pasim menne el 2 nővel nyaralni...áááh, én úgy el húznék, mint a nyári eső.

de ez emberfüggő, lehet a barátnőd csakegy kis naív kislány, és esze ágában sincsen téged megcsalni, csak nem gondolta ezt át jól, h vajon mért hívta el 2 pasi nyaralni. mivel nemismerem a barátnőd, ezért nehéz így bármit is mondani.

2009. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

"A csajom, akivel már 8éve együtt vagyunk nélkülem nyaral."

vitesd el magadat, hogy te is ott legyél. amúgy tényleg gyanús a főnök; ha csak jó indulatú kirándulás lenne, akkor nem kéne a főnőknek menni, csak adna 1utázási jegyet, De nem ő közös programot szervezet. gondolom megérkezéskor véletlen 1 szobába kerülnek...


de csak én vagyok ennyire pesszimista...

2009. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

ez ciki.nem az h.nélküled megy,végülis nem vagytok összenőve,de ez a szitu kényes.ráadásul h.veled nem is akar...


de ha nem is titkolja ezt,szerintem nem akar ő félrelépni,csak naiv.a 2 pasi viszont viszont egyértelmű mit akar.

2009. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Hát, eléggé zűrös helyzetnek tűnik... Tényleg nem egyszerű eset. Én nő vagyok, és azt gondolom, hogy a barátnőd nem csak azért megy el két férfival nyaralni, hogy éljen a lehetőséggel - ahogyan Te fogalmaztál -, mármint azért, hogy éljen a lehetőséggel, csak teljesen más értelemben... Nem ismered a két fószert?

Én nem lennék a helyedben egy cseppet sem nyugodt...

Mindenképpen beszéld ezt meg vele, ha kell, menj Te is velük, nem hiszem el, hogy Neked nincs még egy hely. Vagy ha tényleg nincs, szálljatok meg valahol ketten a barátnőddel.

Hát... húzós...

24/l

2009. júl. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
42%
én már rég kidobtalak volna, ha így beszélsz rólam. "hiszékeny liba". Lehet nem véletlen ment el...:D
2009. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát a főnöké a nyaraló és állítólag van külön szobája, mondjuk szerintem egy külön szoba sem akadály ha valaki akar valamit.A kolegája iránt éppen nem 100%-osan közönbös,de a korkülönbség és hogy talán akkor már lelépett volna vele régebben... Nem tudom hogyan kéne lereagálnom a szitut,mégis csak 8év, vagy ez a baj?
2009. júl. 24. 12:37
 7/27 A kérdező kommentje:

Tegnap már elmentek,és azért írtam itt "hiszékeny libának",mert előtte este kérdőre vontam, de mint egy gyerek be volt etetve pl.: csak kis túrázás, fürdés.

Más eszébe sem jutna?

2009. júl. 24. 12:41
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Itt most azért nagy gáz van szerintem... Vagy te vagy túl naív, vagy a csajod, vagy mindketten, de az is lehet, hogy a barátnőd tényleg az orrodnál fogva vezet! Én a helyedben nem lennék ilyen nyugodt...

És mi az, hogy nem közömbös a kollégája iránt? Hát itt tényleg nagy gáz van...

2009. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
Szörnyű, mik vannak... mer nélküled is csinálni valamit. :)
2009. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
8 év ide, 8 év oda ha a pasim nélkülem menne el két nővel nyaralni, és szarna rám.... Te tényleg komolyan kérdezted, hogy mit csinálj? Még ha nem is történik köztük semmi, könyörgöm, ELMENT NÉLKÜLED NYARALNI!!!! KÉT GYAKORLATILAG IDEGEN PASIVAL!!!! Én speciel ha nem tudnám magammal vinni, inkább otthon maradnék vele egy hétig, mint hogy egyedül hagyjam otthon! Ájájájjjjj...
2009. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!