Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is ciki? :D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is ciki? :D Veletek is történ már ilyen?

Figyelt kérdés

A történet a következő!

21/F vagyok, jelenleg kicsit borostás is, és szakállam is van alapjáraton. Ma délután vásároltam, és a holmik között volt dobozos sör is! A pénztárnál sorra kerülők, fizetnék, erre kérdezi a pénztáros, hogy betöltöttem-e már a 18-at? Mondom neki, hogy igen. Erre visszakérdez, hogy megnézhetné-e a személyi igazolványomat?

Előveszem, odaadom neki, megfordítja egyszer csak felhúzza mindkét szemöldökét, tök fura képet vág, majd szótlanul visszaadja! Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem akarta elhinni a koromat. Anya már többször is mondta, hogy simán letagadhatnám, de nem vettem komolyan. Otthon elmeséltem az esetet, de csak röhögött rajta mindenki!

(azért ez a kategória, mert sokan járnak ide)


2013. nov. 30. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Majd 35-40 évesen jól fog jönni,hogy fiatalabbnak néznek.:)
2013. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Zakathol ***** válasza:
Tőlem 26 évesen is az esetek 80%-ban elkérik. Leszarom. Odaadom, mert ez a munkája, megnézi, röhögünk egyet és mindenki megy a dolgára.
2013. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Vannak olyan 15-16 évesek akik már úgy néznek ki mint ha 20 évesek lennének, fiúknál és lányoknál is így van.

Én is 16 évesen már kinéztem 20 évesnek akkor sok cigit meg piát velem vetettek meg a haverjaim és egyszer sem kérték el a személyimet.

Jó volt már rá példa hogy 19 évesen vettem egy üveg vodkát egy haverom szülinapjára aki akkor lett 18 éves de ajándékba vettem és az eladó elkérte a személyimet amit oda is adtam és mondta hogy ez tuti kamu akkor oda adtam neki a jogsimat meg a diákigazolványomat, akkor már elhitte.

2013. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Egyszer tőlem is elkérték mikor 24 voltam. Hiába, tök sima pofával úgy nézek ki mint egy 18-19 éves.
2013. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Amazon lány ***** válasza:
Nem ciki, egyszer majd az előnyödre fog válni. Én 28 vagyok mégis 20-nak néznek. :)
2013. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amatőr :D Tőlem nemrég, 27 éves fejjel is elkérték XD
2013. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egy borostás állú 16-17 éves fiú hasonlóan nézhet ki, mint egy huszonéves, az eladók meg a maguk biztonsága érdekében kérik el. Lehet, hogy finomabbak az arcvonásaid, alacsony vagy, vagy hasonlók. De tényleg ne érdekeljen.
2013. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy nem egyedi eset!

27 évesen? Akkor te jól nyomod! :D

2013. nov. 30. 19:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te agyilag 11 éves vagy! Még ez a kérdés!
2013. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak kedves kérdező, ha nem vagyok borostás tőlem is elkérik.

Habár a fiatalos arc megfigyeléseim szerint mindig minden életkorban hátrány, ha az ember férfinak született.

2013. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!