Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik CSAK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik CSAK barátság fiú és lány között? Mert nekem az a tapasztalatom, hogy az egyik fél mindig többet érez egy idő után.

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Létezhet, de ez egyénfüggő. Vannak, akiknél működik, és akiknél nem.
2013. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Van. Immáron 2 éve vagyok egy lány nagyon jó barátja. Egyikünk se akar többet a másiktól.


20/F

2013. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Létezik.
2013. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Hát nem hinném, ugyanis elég sok lány barátom van, de akad fiú is.

Multkor unokatestvéreméknél sátraztunk, a lány bezsólt, de csak viccesen.

Nemszóltam hozzá, odajött hozzám, és a végén egész éjjel a karjaimban aludt, valami fantasztius érzés volt, és szerintem még akkor szerttem bele...

ez nyáron volt mellesleg. :)

2013. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen ritka
2013. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen, de egy idő után egyikőjük megkívája amásikat, belézúg stb. - tapasztalat
2013. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom, hogy lehet!
2013. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Természetesen létezik, bár az lényegesen megkönnyíti a dolgot, ha nem 2 szingliről van szó.
2013. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekem masfel evig volt a legjobb baratom egy fiu. Aztan egy buliban osszeakadtunk. Utana mar mashogy neztunk egymasra. Es vegul osszejottunk,szerelmesek lettunk egymasba. De kozben ereztem h nem csak szerelmes vagyok bele hanem mindent megtudok vele osztani. Talan ezert tartott eleg sokaig a kapcsolatunk mert legjobb baratok is voltunk egyben. Pedig azelott nekem se tetszett o, es en se neki. Szoval tenyleg nem szamit a kulso. Vagyis en azt mondom h 10ből 8x szerelem lesz a fiulany baratsagbol.
2013. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ebben a formában a legnagyobb böszmeség a kijelentés. "MINDIG többet érez az EGYIK", aha. Hogyha csak az egyik kezd el gyengéd érzelmeket táplálni a másik iránt, az azt jelenti, más tényezőnek is közre kellett játszania, nemcsak a viszony elmélyültségének, máskülönben mindketten ugyanazt éreznék. Márpedig ha így van, miért lenne törvényszerű, hogy két ember közül valamelyik számára pont tartalmazza azt a pluszt a másik?

Tény, hogy valamivel ritkább jelenség, mint az azonos neműek közötti, de attól még létezhet és létezik is.

2013. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!