Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon érdekelhetem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érdekelhetem ezt a lányt? Mit lehet megállapítani a viselkedéséből (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Köszönőviszonyban vagyunk, eddig viszonylag kevesebbet beszélgettünk. A nyáron külföldön dolgozott, és a hazajövetele után egyszer véletlenül összefutottunk egy boltban. Hirtelen megpillantottam, ő is rám nézett, köszöntem neki, visszaköszönt. Indult volna tovább, de utánaszóltam, és megkérdeztem, hogy akkor most már hazajött-e. Ekkor odajött hozzám, és megeredt a nyelve, talán arra várt, hogy megszólítsam, nem tudom. Mesélt, hogy mi történt vele, milyen tervei vannak, kérdezgetett engem is, hogy mi az elképzelésem, mondtam, hogy megyek továbbtanulni stb. Közben párszor el is mosolyodott. Azóta nem láttam, de most megint találkoztunk bevásárlás közben. Ő is már messzebbről észrevett, mosolygott, és már messziről köszönt nekem, szégyenszemre megelőzött. Rögtön "letámadott", hogy mi van velem, hogy megy a suli (szóval nem felejtette el, hogy tanulok), én is érdeklődtem felőle, és kérdeztem, hogy mivel van, mert ha úgy van, akkor hazaviszem, de közölte, hogy biciklivel van, de nem elutasítóan mondta. Kicsit még poénkodtunk, de mennie kellett, mosolygott, és mondta, hogy jó tanulást stb. Szóval mindez utalhat valamire? Egyébként kicsit olyan "nerdy/geek" típusnak tűnik. Köszönöm a válaszokat.

2013. nov. 29. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

:O Nahát! Egy olyan emberi lény, aki kommunikál az ismerőseivel. :D WOW! Ez tényleg meglepő. :D

Szerintem csupán udvarias, barátságos típus, aki nem zombiként közlekedik és csak odavet egy csá-t, már ha megteszi.. mint a legtöbben.

2013. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meglehet h tetszl neki :) szerintem megéri kockáztatni, szimpatikus lány lehet.
2013. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1: Számomra mindig olyan "furcsának", csendesnek, zárkózottnak tűnt, ha láttam, akkor sokszor volt egyedül, kevésbé beszélgetett másokkal. Szóval egyáltalán nem tűnt a társaság középpontjának, és meglepett a "közeledése", az érdeklődése, a viszonylagos nyitottsága.
2013. nov. 29. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkor viszont simán érdekelheted, mondjuk amúgy is érdekelhetted volna... :D Hívd el valahova, ismerkedjetek, aztán majd alakul, aminek alakulnia kell.;)
2013. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!