Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig cask őt szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig cask őt szeretem. Mi less a barátommal!?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon kedves és jó hozzám.Azt mondják tökéletes pár vagyunk.Én is így gondoltam.Egésszen máig.Azt hiszem,itt az idő,hogy bevaljam saját magamnak,hogy már hosszú ideje menekülök,mert úgy láttam,így less a legjobb.Nagyon hosszú ideig őrölten szerelmes voltam egy fiúba bármire képes lettem volna érte.De követtünk el hibákat,és eltávolodtunk,ellöktem,hogy ne fájjon annyira.Mélyen eltemettem magamban az érzéseimet, és megpróbáltam meggyűlölni.Bármikor találkoztunk azóta,jütt az a gyors bum-bum a szívemben,de már nem szeretem.Már vége.Nem számít,hogyan néz rám,én már elfeledtem őt.Aztán összejöttem a párommal,és valóban,minden a helyére jot.Ma viszont,matek vizsgán,ő is ott volt. Ahogy bejött a terembe,azonnal rám nézett. És amikor távozott,csak állt és a szemebe nézett,úgy mint régen, egyszerre égtem és dermettem meg.Rá kellet jönnöm,hogy még mindig szeretem.De itt van a barátom.Hoggy mosolyogjak rá,mintha minden rendbe lenne?Vagy,hogyan mondjam el,nem őt szeretem? Nagyon nehéz ez nekem.Segítsetek!Kérlek...

2013. dec. 1. 01:22
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírás miatt,most nem vagyok jó passzban
2013. dec. 1. 01:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Ééés a kérdező személyében egy újabb ostoba libát ismerhettünk meg, aki azt sem tudja, hogy mit akar, a férfiakkal csak szórakozik és tönkreteszi őket. Nagy ívben tesz mások érzéseire, és hatalmas egoizmusában azt hiszi, hogy a világ csakis körülötte forog.


Az persze fel sem merült benned aranyom, hogy lehet, a másik srácnak is csak fájdalmat okozol? A mostaninak, pedig ha tényleg szeret, akkor össze fogod törni a szívét. Persze ez téged nem érdekel...


Egyébként a legjobb az, hogyha közlöd vele, hogy nem szereted tőbbé, és nem akarsz semmi többet tőle. Az ideális az lenne, ha ő is rájönne, hogy mennyire értéktelen ember vagy, mert akkor könnyebb lenne számára a szakítás.

2013. dec. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha erősebb a másik fiu fele az érzés akkor őt választanám a helyedbe.

énis ugyanígy tennék

2013. dec. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha szakítanál a mostanival,akkor meg őutána éreznéd ezt 2 hét múlva hidd el.

ezért nem jó igatag jellemnek lenni.

legyél következetes,hogy ne kelljen a jövőben ilyen döntéseken agyalnod.

2013. dec. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Istenem! Ne hagyd,hogy ilyen lányok szabadon éljenek!
2013. dec. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!