Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy baratnom, miota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratnom, miota megvaltozott sajnos nem vagyunk egy hullamhosszon! De ha ez nem lenne eleg, jarul ehhez meg egy kis fiu tema is! Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom, akivel mindent megtudtam osztani az eg vilagon, es o is velem. Egy iskolaba jarunk, de miota ebben az iskolaban vagyunk, megvaltozott. Nagykepu, lenezo lany lett, egy kedves, szolid, megerto lanybol. Ez a stilus nekem nagyon nem tetszik, sajnos nem vagyok ehhez hozza szokva hogy eltudjam viselni, ezert nem is keresem a leanyzot, viszont o sem engem. Legyen az baratsag, szerelem, szerintem minden kapcsolathoz ket fel kell. Mindig en kerestem eddig is. Viszont van egy masik baratnom, aki nem igazan kedveli ezt a lanyt, es o inkabb uszit ellene. Volt egy fiu, aki tetszett, sot oda voltam erte, es ezt az eloszor emlitett lany is nagyon jol tudta. Engem foldbe dongolve ezzel a huzasaval, elkezdett irogatni neki, keresni kezdte, es leszolitgatni. Nagyon rosszul esett, de ugy tettem mintha semmi sem tortent volna. O viszont ekozben beszelt egy fiuval, rola aradozott nekem, viszont a fiuval beszelgetek en is, es nagyon megtetszett a belsoje. En az en reszemrol csunya dolognak tartom hogy beszelek ezzel a fiuval, viszont olyan leirhatatlan erzesek vannak bennem. Nem tudom mit tehetnek.

2013. dec. 1. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak a saját érdekeid nézd!
2013. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!