Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresős oldalaknál normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős oldalaknál normális, ha egy fiú több lánnyal is találkozót akar?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel hülyéskedésből regisztráltunk rá, és az egyik fiúra ráírtunk mind a ketten. Vagyis először én, mert nekem bejött, barátnőm pedig hülyeségből írt rá. Tőlem is találkozót kért, meg a barátnőmtől is, a fiú viszont nem tudja, hogy mi ismerjük egymást. Normális, hogy ilyesmi társkeresőkön több emberrel is találkozik a másik? Csak szimpla baráti találkozó lenne, csak engem picit irritál ez, hogy nem csak velem fog találkozni. Nem is tudom, hogy miért lennék féltékeny, mikor csak neten beszélgetünk. Jó, én is ígérgetek másnak találkozót, de nem veszem komolyan, hogy el is fogok menni. Mit csináljak, hogy ne legyek már ilyen féltékeny, ha más lányokkal is beszél?
2013. dec. 1. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Dúl a love :)
2013. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem addig amíg nem találkoztok és a találkozó során nem derül ki, hogy ebből több is lehet, akkor nem probléma!

Ha esetleg összejönnétek és 2 hét után még mindig aktív az adott oldalon és egy másik barátnőddel is hajlandó találkozni, akkor az már problémás....

2013. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Biztosra akar mennyi a gyerek, mi ezzel a gond? Ez még nem megcsalás. Viszont ezzel a hülyéskedésnek indult dologgal magaddal csesztél ki, mert saját magadat tetted féltékennyé.
2013. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
normális. különben hogyan ismerné meg azokat akiket meg akar ismerni?
2013. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"csak szimpla baráti találkozó lenne, csak engem picit irritál ez, hogy nem csak velem fog találkozni. "



te vagy komolytalan és a srácot hibáztatod

nem is járnál vele, de nem találkozzon mással


noormális?

2013. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális.

Te is találkozhatsz több emberrel is, hogy megismerd őket.

2013. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de igen, járnék vele, mert tetszik nekem, de először csak barátként fogunk találkozni. csak az zavar kicsit, hogy tudom, a barátnőm is tetszik neki.
2013. dec. 1. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:
sok lány tetszik nekünk, fogjad meg.
2013. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"az zavar kicsit, hogy tudom, a barátnőm is tetszik neki."


Saját hülyeségednek iszod a levét.

2013. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!