Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy zavar ha a pasim állandóan velem akar lenni? ( suliban, suli után, hétvégén) nekem ez egy kicsit sok

Figyelt kérdés
18/L nem akarom megbántani azzal hogy azt mondom neki h most nem akarok vele lenni
2013. jan. 28. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
pedig muszáj lesz vele beszélned,ha ne akarod,hogy túl sok legyen,és emiatt menjen tönkre a kapcsolatotok
2013. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki, hogy miért érzel így. Én is ilyen vagyok, ha valaki túl sok nekem, hamar szakításra kerül a sor.
2013. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Magyarázd el neki, hogy szereted, de szükséged van személyes térre, szabadságra. ha normális, megérti és elfogadja. Nekem sajnos volt egy ilyen barátom, aki nem volt ilyen, a végén öngyilkossági kísérlet lett a vége. (részéről) :((
2013. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális.. Főleg ha még csak a elején jártok a kapcsolatnak. Nem szabad túlzásba vinni, mert egyik pillanatról a másikra rá fogtok unni egymásra. Én is így voltam az első pár hónapban a pasimmal, heti 3-4-nél többször nemigen találkoztunk. Mondjuk ez részben annak volt köszönhető, hogy ő sem ért rá akármikor mert dolgozott. De aztán mostanra már annyira beleszerettem, hogy akármennyi időt eltöltenék vele :) Kicsit fura volt nekem, de nálunk is az volt amúgy, hogy ő már sokkal hamarabb így érzett, sose volt neki elég a velem töltött időből.

Na, visszatérve hozzád, szerintem ha nagyon nem akarsz vele beszélni, akkor is csökkentened kell a talik számát, mert egy idő után nagyon meg fogod ezt elégelni, és akkor nagy valószínűséggel egy nagyon csúnya szakítás lesz a vége. Hivatkozz arra, hogy nem érsz rá, mert mittudomén tanulnod kell, mész a barátnőiddel jobbra-balra, stb.... Biztos meg fogja érteni. Szerintem suliban is elég, ha csak pár szünetben találkoztok, nem kell állandóan egymás nyakán lógni. A hétvégét viszont lehetőség szerint azért szenteld neki :) Meg mondjuk 1-2 délutánt. Idővel ez változni fog, feltéve hogy te is szerelmes leszel belé. Mert szerintem most még nem, vagy nem igazán vagy az.

Sok sikert! :)

18/L

2013. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!