Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmegyek buliba és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek buliba és egy lány elhív szobára, és ha én kinyalom, akkor elkaphatok bármi betegséget tőle?

Figyelt kérdés
Légy szíves csak olyan írjon,aki tudja.
2013. dec. 1. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet... De sok függ a társaságtól is. Ha egy normális rendezett társaság jön össze, sokkal kisebb az esélye :)
2013. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elkaphatol bármit, szóval óvatosan... bár tudom, nehéz ellenállni a kísértésnek.
2013. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,de ha ott van akkor valószínű,hogy nem mondom neki,hogy menjen ki.

Gondolom értitek :D

Ez ellen nem lehet valamit csinálni ?

2013. dec. 1. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen simán. Ezért nem szoktunk mi férfiak csak úgy kinyalni nőket, mert ő füttyent. Szoktunk válogatni.
2013. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem-értem,de azt ránézésre lehet látni,hogy van-e baja vagy nincs ? Mert szerintem lehet látni,ha ápolt egy punci.
2013. dec. 1. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet látni a betegségeket. Az orvosok csak kamuzni fognak mikor azt mondják, hogy évekig tanultak az egyetemen, illetve különböző teszteket fognak csináltatni, hogy kiderítsék van-e nemi bajod.
2013. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval,akkor ha ránézek egy puncira,akkor azt lehet látni hogy beteg vagy sem?Mert nem akarok semmi problémát magamnak.Ugye a fejemre nem húzhatok óvszert :D
2013. dec. 1. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ha a pi.nán látsz mindent akkor a 7-es válaszadó írásában kérlek vedd észre az iróniát is...
2013. dec. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elkaphatol... hogy lehet ezt ÍGY leírni?
2015. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!