Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi a legfontosabb nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a legfontosabb nektek egy lányban?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyire számít a külső? Fontos,hogy házias legyen? És mi az ami abszolút nem jön be?

2013. dec. 1. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen pötse
2013. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a külső nagyon fontos, de a belső is (ennyit az életemről). Alacsony legyen, max. 165, és vékony, szép, kedves és értelmes, ne dohányozzon, ne igya le magát minden pénteken.


Tudom, a csillár megvan, már csak a kötél hiányzik.... :D

2013. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem házias, az nem gond, együtt megtanulunk főzni.
2013. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legfontosabb a szeme. Aztán a mosolya, utána az ölelés. Az, hogy házias, szerintem mindegy mert egy idő után ez úgyis kialakul ha két ember külön életet kezd.


Az előttem szólóval részben egyet értek. Manapság már sajnos elvárlás számba megy, hogy az illető ne legyen iszákos, szeressen, legyen őszinte, kedves és odaadó. Cserébe a minimum, hogy ezt kapja. Ha valamit kihagytam volna akkor bocs :)


Jah, külsőre én is jobban vonzódom az alacsonyabb vagy a tőlem kisebb lányokhoz. Talán mert úgy jobban érződik, hogy védelmezem vagy nem tudom.. na mindegy ez annyira nem is fontos.

2013. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A vinnyogás az állandó hiszti nem jön be. Fontos számomra a külső, hogy vonzó legyen számomra. Nem árt ha nem törik le a körme. És nem árt ha dolgozik és az otthoni teendőket megcsinálja.

A főzni tudás nem probléma.

2013. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Kell, hogy legyen egy minimális vonzalom a külseje iránt, ez alap.

Ezen kívül legyen SZERÉNY, a nagyképű egoista libáktól, amilyen szinte minden lány manapság okádni tudnék. Ne legyen plázacica, vagy partyribi. Legyen intelligens, legyen művelt, legyen kedves mindenkivel, aki nem szolgált rá az ellenkezőjére, szeresse a természetet, legyen hűséges, ne legyen prűd...

2013. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat :)
2013. dec. 1. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:
legyen legelsőnek is aranyos,őszinte,megbízható,ne hisztizzen, külsőre legyen szép arca hosszú haja jó segge szép melle:)legyen vicces értse a hülyüléseket de azért ha olyan a téma legyen komoly számomra fontos , hogy jókat tudjak vele bulizni ne féltékenykedjen és ha elmegyek bulizni akkor engedjen el és bízzon meg bennem :) jah és a barátokkal amikor akar had találkozzon:) kb ilyen
2013. dec. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!