Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha egy fiúnak szép a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy fiúnak szép a kézírása, az már lányosnak számít? F/19

Figyelt kérdés
Nagyon igényes vagyok a kézírásomra, mindig gyöngy betűkkel írok, a jegyzeteim már-már kínosan áttekinthetőek, és elég sok osztálytársam cikiz ezzel, mondva, hogy szerintük homár, ha egy fiúnak ilyen a füzete. Nektek mi erről a véleményetek? Tényleg gáz, ha valaki szépen jegyzetel? Engem eléggé idegesít a szétszórt íráskép...

2013. dec. 1. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Neked kell tudnod elolvasni,nem másnak.:)
2013. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azok az osztálytársaid idióták. Attól még, hogy egy fiúnak nőies vonásai is vannak, még nem lesz homoszexuális. Ahogyan a nőknek is lehetnek férfias vonásaik, úgy a férfiak is megengedhetik maguknak, hogy nőies vonásaik legyenek. Ebben nincs semmi rossz, sőt, meg is nézhetnénk magunkat, ha mindenki egyformán működne. A szép kézírás meg ráadásul tényleg nem mondanám, hogy férfiatlan vonás lenne.
2013. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tök nem érdekel az írása...
2013. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze a két dolognak egymáshoz! Az osztálytársaid hülyék egyszerűen, ne foglalkozz velük!! Egyébként ha egy fiú szépen ír, nem az jut eszembe, hogy lányos, hanem hogy igényes! És eezzel nincs semmi baj! /L
2013. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. valószínű, hogy hasonló cipőben járunk, mert én is igényes vagyok a kézírásomra. a gimiben a csajoknak én feliratoztam a kazettáit, mert szebben írtam, mint ők. Ez persze nem ma volt, hanem még a CD előtti időszakban.


Azt veszem észre, hogy manapság sem szépen, sem helyesen nem tudnak írni az emberek (tisztelet a kivételnek, ráadásul nem is érdekli őket, mondván, hogy ők megtanultak írni, te meg tanulj meg olvasni.


Nem hiszem, hogy férfiatlan, vagy homoszexuális lennék, mert feleségem és gyermekeim vannak ...

2013. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is 19 éves fiú vagyok és nagyon szépen írok, bár szerintem ez azzal van összefüggésben, hogy én művészlélek vagyok :)

Egyáltalán nem gáz, sőt, örülj neki, hogy ilyen a kézírásod.

Egyébként ez a meleg téma már annyira sok, hogy az nem igaz. Akármit csinálsz, ami kicsit eltér a megszokottól, arra mindre rá lehet mondani, hogy az vagy. Ennyi erővel régen az összes férfi homár volt, mert mindenkinek szépen, cikornyás betűkkel kellett írnia.

2014. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!