Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak nagyon szép vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak nagyon szép vagy szexi lányokkal akarnak ismerkedni az itteni fiúk?

Figyelt kérdés

Miért síránkoznak itt, hogy nem állnak velük szóba a lányok, mert csúnyák, ha közben ők sem elégednek meg egy átlagos, hozzáteszem nem csúnya lánnyal. Mert én már beszélgettem itt néhány férfival, akivel képet cseréltünk vagy megjelöltük egymást facebook-on és ezek után eltűntek mint a kámfor. Pedig engem nem tart csúnyának senki, sőt a legtöbb ember szép lánynak tart. Nem vagyok bombanő vagy szexi, csak egy kedves arcú, bájos lány, legalább is mások szerint, ezt nők és férfiak is mondták már rám. Ezért nem értem, hogy mi baj van az itteni pasik ízlésével. Talán csak az a baj, hogy egy kicsit perverzek és ezért inkább azokat a nőket találjál vonzóbbnak, akiknek erős szexuális kisugárzásuk van, ami nekem lehet, hogy nincs és a visszafogottság sugárzik belőlem.

És ezek a férfiak sajnáltatják magukat, sőt némelyik azt vallja magáról, hogy ő bizony nem kedveli a kur.vás cicababákat. Szerintem még ők maguk sem tudják, hogy mit akarnak.

Szóval ezek után én biztos nem fogok már itt beszélgetni egy férfival sem.


2013. nov. 28. 22:47
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%

több eset is szóba jöhet

- igazából csúnya vagy, csak senki nem mer szólni

- megijedtek, mert túl szép vagy, és gondolták úgysincs esélyük

- átlagos vagy, és minden igaz, amit leírtál

2013. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Mert a rondákat ki nem állhatjuk!
2013. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Ahogy én eddig megfigyeltem, az itteninek elég nagy részének egy L betű is elég a kérdés/válasz végére ahhoz, hogy ismerkedni akarjon. :D
2013. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
#3 remélem azért ebben nincs igazad, LOL
2013. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat alapján értelmetpen volt feltenned a kérdést!
2013. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
Ha a fiúk bevallanák neked, hogy a nem szép lányokra is buknak, akkor meg az lenne a bajod, hogy téged csak jobb hiján választanak. Van rajta sapka, nincs rajta sapka.
2013. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Velem beszélgethetnél, bár nem kifejezetten párt, társat keresnék itt, csak beszélgetés lehetne.

F

2013. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

3-as

Én is ezt szoktam mondani,de néha az N is jó nekik.

2013. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
Csak azért mer eddig tapasztalatlanság miatt sorozatban sikeresen belenyúltál, nem kell általánosítani.
2013. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
2-es egyáltalán nem vagyok csúnya, inkább ti vagytok rondák, de bombanőre vágyakoztok és ezért nem lesz nektek nőtök soha.
2013. nov. 28. 22:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!