Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki csalódott a férfiakban és ezért leszbikus lesz?

Figyelt kérdés
Vagy csak szerintem egy nagy hülyeség ez az egész? Szóval a következő a szituáció. Volt egy-két lány (pl. ezen az oldalon is) aki leszbikusnak mondja magát, de aztán kiderült hogy előtte csak kihasználták a férfiak (szóval csak pasival volt). Most komolyan csak szerintem nem létezik ilyen? Mert nem hiszem, hogy az ember egyik percről a másikra elkezdjen a saját neme iránt vonzódni.

2013. dec. 1. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem sem igazi leszbikusok, csak azt hiszik, meghatnak valakit a "lázadásukkal".
2013. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztosan volt már ilyen a történelemben. Szerintem nem valami jó indok, de mindenki döntse el maga.
2013. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a szexuális beállítottság nem úgy dől el, hogy akkor én most leszbi vagyok! Ez hülyeség!

Van egy sorozat, a címe: Hogy ne éld az életed?

Az egyik részben a főszereplő muki is eldönti, hogy mostantól meleg. Elkezd melegekkel ismerkedni, melegesen viselkedni stb. A végén eljut odáig, hogy egy másik pali szop*a le, miközben rájön, hogy mekkora hülyeséget csinál! :D

2013. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem létezik ilyen

aki erre fogja, az is leszbikus volt kezdettől fogva, csak elfojtotta

2013. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csalódtam a nőkben, de inkább felvágom az ereimet, minthogy meleg legyek.
2013. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
39%

Igen, létezik olyan.

Egyik barátnőmet 6éve megerőszakolta egy 29éves pali, előző pasik sorra kihasználták, átverték, hülyének nézték.

Azóta a saját neméhez vonzódik, mert már egyik pasiban sem bízik meg.

27/L

2013. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6# erre mondom azt hogy nem leszbikus hanem max biszex. Ha előtte férfiakkal volt együtt csak és mivel csalódott bennük egyik pillanatról a másikra mint ahogy már valaki előző hozzászóló is írta nem változtathatunk a nemi beállítottságunkon. Szóval azért állt át a másik nemhez, mert a férfiakban már egyáltalán nem bízik meg, de az nem leszbikus, hanem max biszex ha persze szexuális kapcsolatot is tud velük létesíteni. És köszi szépen a válaszod pont ilyen példára voltam kíváncsi.
2013. dec. 2. 11:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, hülyeségeket beszélsz, már ne is haragudj.

Leszbikus lány vagyok, voltam pasikkal is előzőleg. Sőt, kifejezetten faltam őket, de nem tudtam megállapodni egynél sem, mert folyton hiányzott valami. Mint kiderült, az a valami egy nő volt. 3 éve nem voltam pasival, csak nőkkel és nem hiányzik egyáltalán. Pedig nem engem használtak ki, hanem én őket. A féktelen vágyam kielégítésére...

2013. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy hülyeség, eleve ha leszbikus valaki akkor férfiakkal nem is tud együtt lenni, attól még neked hiányozhatott nő, akkor sem leszbikus, hanem biszex vagy. De most komolyan ha a férfiakhoz is vonzódtál, meg éltél velük is szexuális életet akkor marhán nem vagy leszbikus, hanem biszex. Aztán lehet hogy már nem hiányzik a férfi akkor is. Szóval inkább te beszélsz hülyeségeket. Csak azt nem értem, hogy mi a baj azzal ha valaki biszex??
2013. dec. 2. 12:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért voltam pasikkal, azért szexeltem velük, mert ez volt az elvárás, a normális. Erre még véletlenül sem gondoltál, igaz? Aztán rájöttem, hogy fejtetőst is állhatok, akkor is nőre van szükségem, ennyi az egész.
2013. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!