Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak rajtam kívül olyan srácok akik nem szeretik a fiús dolgokat kedvelő lányokat? Pl: motorok, autók, stb.

Figyelt kérdés

Az én nézőpontomból egy lány lányos dolgokkal foglalkozzon.

Más is van vele így?


2013. dec. 1. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hulye vagy. Amikor a csajjal egyutt butykolitek a Ladat, abban van feeling :)
2013. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Amikor egy csajjal együtt bütyköltök egy random szerveren BSD-t illetéktelenül, na abban van feeling:D
2013. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Vegyél egy időgépet, és irány a 18. század.
2013. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.) Nincsenek "lányos" meg "fiús" dolgok, csak dolgok vannak, amik nemtől függetlenül vagy érdekelnek valakit, vagy nem. Pl. sok mesterszakács FÉRFI, illetve sok kiemelkedő tudós és kutató NŐ.

2.) Én csak örülök annak, ha a páromat is érdekli több minden abból, ami engem is, mert annál több a közös témánk, annál több mindent csinálhatunk együtt, stb.

3.) Átkozott nagy veszteség az egész emberiség szempontjából, hogy sokak fejében még mindig él ez az ostoba, begyöpösödött sztereotipizálás, mert ez másra sem jó, mint hogy olyasmire kényszerítsen embereket, ami esetleg rohadtul nem érdekli őket ahelyett, hogy hagyná, hogy kiválóakká váljanak abban, amihez ténylegesen van is tehetségük.

2013. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!