Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás közbe muszály a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közbe muszály a nyelvet is használni, vagy anélkül is lehet csókolózni? Vagy ez jön magától?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem akarod nem használod de akkor uncsi leszel és szarul csókolsz
2013. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anélkül jobb.
2013. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz, amit akarsz. Viszont a magyar helyesírásnak vannak szabályai.
2013. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyelv nélkül csak a filmekben csókolóznak, az olyan kamu-csók. Ne keverjük össze a szájrapuszit a csókolózással.
2013. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Łexiii válasza:
Ha valakivelcsókolozol csak olyannal tedd akibe tényleg szerelmes vagy....Ha valakivel csak úgy csoklózol akkor nem fogod tudni hogy mit hogy csinálj és az még nagyon rossz érzést is válthat ki!Valószinű hogy még sohasem csoklóztál szerintem várd ki az igazit és minden jön magátol;)én is tökre aggodtam az elsőnél
2013. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
hát én totál kiábrándultam egy ilyen tátogós srácból, amikor először megcsókolt. egy pillanat alatt elszállt minden érzelem féle belőlem, de minden.
2013. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"akkor uncsi leszel és szarul csókolsz" - baromsag. Anelkul is lehet csokolozni, miert ne lehetne, a szajrapuszi megint mas, az puszi, nem az ajkak jateka. Latom, egyesek nem igazan vannak tisztaban alap dolgokkal.:)

Hogyne lehetne anelkul, en speciel nem dugdosom mindig a nyelvem a partnerem szajaba es o sem az enyembe, megse volt eddig panasz ram. Aki meg ez alapjan itelne el, az tehet egy szivesseget. :) 21L

2013. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!