Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó csókolózni és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó csókolózni és hogy bírják ki az emberek?

Figyelt kérdés
Még sosem csókolóztam és van egy tippem rá, hogy még sokáig nem kerül rá sor. De egyszerűen kíváncsi lennék rá, hogy miért jó. Mert annak kell lennie, nem? Akkor nem csinálnák annyian. Én úgy látom csak bőr és bőr találkozása és elképzelésem sincs hogyan bírják ki az emberek sikítás nélkül, hogy valami idegen dolog a szájukon/ban ügyködik. És mielőtt valaki okos tanácsokkal látna el; már megkérdeztem anyukámtól is és ő azt mondta: nem tudja, igazán sosem szeretett csókolózni, kérdezzem mástól.
2012. jan. 12. 21:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem próbálod ki, fingod nem lesz róla hogy miért jó, ha elpofázzuk neked akkor se.
2012. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
szóval a kérdésed felesleges. Ha kipróbáltad, írd meg miért volt jó.
2012. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
majd ha szerelmes leszel és a szerelmed megcsókol, aki viszont szeret, majd megérted! :)
2012. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűen jó érzés, mikor a párod ajka lágyan játszik a tiéddel. :)
2012. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
akkor a szexnek mi értelme? két börszövet surlódik egymáson némi síkosító anyaggal...
2012. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

hogy birjuk ki?

nagyon nehezen.

2012. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés. Adott két szerelmes ember..vágynak egymásra..minden porcikájuk kívánja a másikat.. Az ajak eleve egy nagyon érzékeny pont a testeden..ha nem hsized próbáld ki zuhanyzás közben..vízugarat irányítsd a szádhoz amjd a lábadhoz mundjuk.. m,eg amúgyis ,akit szeretsz minél kzelebb akarsz hozzá kerülni..
2012. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem csókolóztam, ugyanígy gondolkodtam mint te. Aztán mikor sor került az elsőre, olyan érzésem volt mintha hirtelen megszűnne létezni körülöttem a világ és egy teljesen jó,meleg érzés ölelt körül. Viszont szerintem csak akkor jó igazán egy csók, ha azt egy olyan embertől kapod akit szeretsz, akkor tartja meg igazi varázsát. Nem kell tőle félni és ne utáld előre mert akkor biztos, hogy nemfog tetszeni.
2012. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2012. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

figyeld meg. nem tudom fiú e vagy e vagy lány de mondjuk előszőr simítsd meg az egyik kezeddel a másikat. Figyeld meg mit érzel és ugyan ezt csináld meg az ajkaddal. Míg előbbinél csak a simítást érzed, a másiknál már az összes szőr ki tudod venni külön-külön a kezeden. Tehát az ajkad majdnem kb a legérzékenyebb terület ami a külvilág felé nyílik.


Másik jelentősége pedig, hogy ez egy szerelem még nagyobb elmélyülése is lehet ezáltal még nagyobb érzelmi hullámot gerjeszt ez a folyamat.

2012. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!