Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nagy baj az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nagy baj az, ha valaki normális lány?

Figyelt kérdés

Azt hittem,csak általánosban van az,hogy a fiúk csak a gazdag,buta,kegyetlen lányokért vannak oda.Sokszor hallom a fiúkat sírni,hogy nincs egy normális lány sem, én az vagyok és még csak észre sem vesznek:(

szabadidőmben nem halálrészegre iszom magam,hanem inkább főzőcskézek, próbálok jól öltözködni,külsőmre se lehet mondani hogy ronda lennék, soha nem tudnék senkinek sem ártani, 19 éves vagyok és még csak le sem feküdtem senkivel,mert nem jött el az,akivel meg tudtam volna tenni.csak hallgatom hogy 'tegnap 3 sráccal smároltam,2vel meg lefeküdtem,de nemtudom melyikekkel'


nekem is ilyen plázar_bivé kéne válnom ahhoz,hogy észrevegyenek?


belefáradtam abba,hogy várjak arra,hogy egy normális srác rámtaláljon végre:(


2013. dec. 1. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
3, 2, 1,... Privátözön indul
2013. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mutass egy képek, kérlek :)
2013. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugye nem vagy gamer?
2013. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nektek önértékelési zavaraitok vannak, bakker. Minden fiú és lány, aki itt ajvékol, hogy le se szarják a pasik/csajok, azt állítja azért mert túl "normális".

Ti ezt komolyan elhiszitek?

2013. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
normális pasik, meg a normális csajok soha nem találnak egymásra :D
2013. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Könyörgöm ne változz át pláza_bivé!!!!!!!!! Térden állva :D


Sok srác elég felszínesen néz körbe a lányok terén. Rengetegen nyavajognak, hogy "jajj nincs barátnőm". Ha csak egy kicsit kinyitná a szemét észrevenné, hogy rengeteg szép lány van a környezetében, de neki csak a plázacicák tetszenek mű hajjal, mű szájjal, mű mellel.... Nem leírni szeretném ezeket a lányokat, biztos van közöttük intelligens is...


A lényeg, hogyha a srácok kinyitnák a szemüket észrevennék a hozzád hasonló lányokat és 95% boldog párkapcsolatban élne :)


Ha esetleg van kedved ismerkedni, írj :)


22/F

2013. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy fiúk sokasága szeretne téged barátnőjének, de számodra ők "szürke zaj" ahogy egy itteni hozzászóló fogalmazott. Sokan nem is sejtik, hogy a lányok ha normális pasiról beszélnek, akkor nem a viselkedésre gondolnak, hanem a megfelelő szexuális vonzerőre.

Kedves kérdező, mi lenne ha észrevennéd a klasszikus értelemben vett normális srácokat, akik próbálkoznak nálad?

2013. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7es- hidd el,én észreveszem akik próbálkoznak,de normális nem nagyon akadt közöttük. ha volt is,nem sikerült úgy a dolog,ahogy szerettük volna..
2013. dec. 1. 22:27
 9/14 anonim ***** válasza:

:D ez valami vicc?


Ha még van időd, kedved, kapacitásod és van kedved beszélgetni/ismerkedni, akkor írj egy privátot. Nekem már nincs erőm, mert fiú létemre én meg abba fáradtam bele amit a lányok csinálnak. :)

2013. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elárulnád a keresztneved? (akár privátban is)
2013. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!