Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lányoktól kérdezek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányoktól kérdezek, aki nincsenek megelégedve a mellükkel (akár forma, akár méret miatt). Ti gondolkodtatok már azon, hogy megcsináltatjátok?

Figyelt kérdés
Számotokra mi szól ellene? Mellette? Persze mindenki írhat véleményt a témáról:D Kort nemet is írjatok légyszíves!
2013. dec. 1. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a formájával abszolút nincs gondom, számomra tökéletes (feszes, kerek), viszont B méretű, és nagyon szeretnék C-set, szerintem az a legszebb. És igen, gondolkodtam a plasztikán, de hamar elvetettem, mert nem tudnék egy műanyaggal élni. 19
2013. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze gondolkodtam.(de csak gondolkodtam):-) Mert ha ott lennék biztos megfutamodnék.Meg hàt biztos nem is keveset kellene fizetni érte.Szóval marradnak a kis mellek.Aki szeretni fog az el fogad úgy ahogy vagyok.;-)
2013. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
B-s és hegyes :/ remélem még nő majd. De a plasztika ki van csukva, én nem azt akarom, hogy egy 'hűdejómellű' lány legyek, inkább 'hűdeszimpiaszemélyisége" tipusú :)
2013. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Első 3 hölgynek nagy "lájk" ez a jó hozzá állás. Nehogy már a méretek szabják meg ki szerethet kit. Nem kell követni semmi divatot, mindenki jobban jár vele ha elfogadod magadnak olyan tökéletesnek amilyennek születtél. :)

Mondom én... aki férfi és gondolkodok rajta, hogy megnövesztem... :D

2013. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a formájával vagyok elégedetlen, de kés alá ezért nem feküdnék, idegenkedem a plasztikától. A férjem pedig naponta elmondja hogy én így vagyok jó és sexi a számára. 32/N
2013. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha lenne pénzem ,megcsináltatnám.
2013. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek üzenem, hogy később se jöjjön rá valamilyen agymenés, ha a leírásod pontos, akkor nincsen baj azokkal :) Szóval látatlanban is szép mellek azok, szerintem sok férfitársamnak pont az ideálja.
2013. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Érdekesek, és jók a válaszok:) Mentek a zöld kezek, és persze várom a válaszokat!
2013. dec. 1. 22:55
 9/14 anonim ***** válasza:
De édesek vagytok, köszi ^^ ♥ (első válaszoló)
2013. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam még rá, nem akarok semmi természetelleneset magamon, magamban meg pláne nem. Ha nagyon ocsmányak lennének, pl. lelógnának a hasam közepéig vagy valami, akkor viszont lehet elgondolkodnék, de csak kicsit lógnak, nem túl szépek de talán még belefér.
2013. dec. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!