Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a fiúk? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a fiúk? Miért "tartanak" egyszerre több lányt is?

Figyelt kérdés
Ismerkedés elején miért van az, hogy egy fiú egyszerre több lánnyal is beszélget, találkozókat szervez velük? Ha esetleg összejön az egyikkel a találkozón valami, akkor lehetséges, hogy a többi nem fogja már érdekelni a fiút? Ez normális?
2013. dec. 1. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts! NEM MINDEN FIÚ ILYEN! és ezt nőként mondom neked. De mondok még valamit, nőknél is gyakori, hogy több emberrel beszélnek, hogy tudjanak szelektálni. Igen, normális. Gondolom te sem csak úgy leveszel a polcról egy random csokit, hanem olyat veszel meg, amelyik a legjobban megfelel az ízlésednek.
2013. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Elmondom neked, hogy miért van ez.


Azért, mert beszélgetek egy lánnyal, minden oké és segítek neki amiben kell, aztán egy idő után nem keres, tőszavakban válaszol, érzem, hogy terhére vagyok.


Beszélek egy másikkal, úgy néz ki, hogy ő normális, akkor kiderül, hogy vagdossa az ereit és issza a vérét. Na tőleg meg én ijedek meg.


Beszélek még eggyel, róla meg kiderül, hogy 400 km-re lakunk egymástól.


Beszélek mással, róla kiderül, hogy barátja van.


A következő csak szimplán egoista, lenéző és királylányost játszik.


Na és így egyesével szépen próbálkozik az ember, hátha lesz egy normális lány valamikor aztán szépen lassan belefáradok.

Egy kis idő múlva már nem akarok annyi időt elpazarolni az ilyen emberekre, így egyszerre többel beszélek és ha véletlenül úgy alakulna, hogy többel is jól kijövünk akkor sem kötelező komoly kapcsolatnak kialakulni. Nálam a barátság az első, aztán a többi talán inkább a szerencsén is múlik. Van 1 igazi lány barátom akit jobban szeretek mintha a testvérem lenne de nem a "barátnőm" hétköznapi értelemben. Szóval ez nem egyszerű.. remélem érted valamennyire :)

2013. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Mert ha csak egy lánnyal foglalkozol akkor bármi beüthet és a végén ott állsz egyedül,úgy hogy hónapokat elcsesztél és ki tudja hány más jó lehetőséget hagytál ki.

De ez csak 1-2 randiig érvényes,utána rohadt nagy bunkóság.

2013. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hehe én egynek is örülnék :)
2013. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az első nagy csalódásom után csináltam ezt. Egyszerre volt, hogy 4 lánnyal is kavartam. Nem akartam lekötni magam, mert féltem az új csalódástól. Ez így ment 2 évig kb. Legutóbb viszont csak 1 lány érdekelt, senki más és jött az újabb csalódás.

Régen miután összejöttem az egyikkel továbbra is érdekelt a többi. És nem, nem normális dolog, de 2 évig így nem csalódtam.

21/F

2013. dec. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem a lányokat. ;-) Ezért sok lánnyal beszélek és ismerkedek. Szingli vagyok sajnos. :-(
2020. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én nem ilyen vagyok. 17/f

De sajnos találkoztam ilyen lánnyal aki ezt csinálta... nem tudom ki hogy van vele de szerintem nagyon undorító dolog egyszerre több emberrel kavarni

2022. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!