Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Ti mit tennétek? Kétségbe estem!

Figyelt kérdés

A lányom elment jégkorcsolyázni a hétvégén, ahol kiugrott a válla, mert elesett. Utólag kiderült, hogy az egyik testnevelő tanárával ment el. Ő is vitte be a kórházba, valamint a férfi hozta haza.


Miközben a lányom mosakodott, a számítógépét használtam, mert kerestem valamit a neten. Facebook-on be volt jelentkezve és láttam, hogy a férfivel leveleznek. Majdnem dobtam egy hátast! Az jött le az üzenetekből, hogy viszonyuk van. A férfinek meg két gyereke... Ráadásul a férfi képei közt találtam egy olyat is, amin a lányom van


Ti mit tennétek? A lányom 19 éves, a férfi 35



2013. dec. 2. 00:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
nem szép a lányodtól, de patron érett korban van. én is meghúznám, ebben a korban vagyok.
2013. dec. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Én elbeszélgetnék a lányommal, de 19 éves, ezért már felnőtt, tehát szabadon dönthet, ami korlátoz téged abban, hogy megszabd, mit szabad és mit nem.
2013. dec. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
mit kutakodsz? büntethető vagy anyu!
2013. dec. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Túl sokat nem tudsz tenni, a lányod felnőtt ember, a ennyi korkülönbség a mai világban meg nem gázos. A férfi együtt is van a gyerekei anyjával? Ha igen, akkor elbeszélgethetsz a lányoddal, hogy ezt mégsem kéne, de ennyi.
2013. dec. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem tehetsz sok mindent..a lányod nagykorú, tehát a viszonyuk törvényes, csak nem épp erkölcsös. Beszélj vele, mondd el neki, hogy nem szép egy családos férfival kezdeni. Sajnos nem tehetsz mást..
2013. dec. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
(ja, és persze ne mondd el, mit láttál - a helyedben puhatolóznék, van-e valakije. Nagyot csalódna benned, ha megtudná, hogy ilyen szinten elolvastad a levelezését. )
2013. dec. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Dwight Schrute ***** válasza:
89%
Én nem kémkednék a felnőtt lányom után, fogadd el ,hogy már nem gyerek
2013. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%

lepontozták az őszinteséget. :(

pedig h_lye lennék egy csinos 19 éves kihagyni, ha szabad vagyok :)))

2013. dec. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Semmit, nem rád tartozik
2013. dec. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsére nem vagyok szülő.De ha az lennék,akkor agyon ütném a baseball ütővel a fószert.
2013. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!