Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Ti mit tennétek? Kétségbe estem!

Figyelt kérdés

A lányom elment jégkorcsolyázni a hétvégén, ahol kiugrott a válla, mert elesett. Utólag kiderült, hogy az egyik testnevelő tanárával ment el. Ő is vitte be a kórházba, valamint a férfi hozta haza.


Miközben a lányom mosakodott, a számítógépét használtam, mert kerestem valamit a neten. Facebook-on be volt jelentkezve és láttam, hogy a férfivel leveleznek. Majdnem dobtam egy hátast! Az jött le az üzenetekből, hogy viszonyuk van. A férfinek meg két gyereke... Ráadásul a férfi képei közt találtam egy olyat is, amin a lányom van


Ti mit tennétek? A lányom 19 éves, a férfi 35



2013. dec. 2. 00:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
én biztos megbeszélném vele, mert kiváncsi lennék miért vannak együtt, hogy jöttek össze ilyenek... de rábíznám a dolgott,hogy mit csinál
2013. dec. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

valószínűleg az döbbentett meg, hogy a tökéletes férfit képzelted el a lányod mellé, aki korban megfelel, jól nevelt, jól szituált, (minimum) normál középosztálybeli családból származik, több nyelven beszél, jó szakmája van, inteligens, szép jövő áll előtte, és még estig sorolhatnám.

az élet azonban ettől sokkal bonyolultabb, és éppen ettől szép. de neked, gyermekes anyukának, miért kell ezt magyarázni? Valószínűleg sok mindent átéltél már.


Nem is értem miért kell itt hisztizned. Hagyd élni a lányod. Tegye meg, amit meg akar. Nevessen, sírjon, csalódjon, örüljön, szomorkodjon, stb. Hadd tanítsa az élet, had tanuljon a hibáiból, ne avatkozz bele.

2013. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, de ha nagyon ellenzed,akkor a lányod is ellened fog hangolódni,és továbbra is titkolózni fog, meg elszigetelődtök. Már eleve abból nagy sértődés lesz, hogy megnézted a facebookját.

Már nincs abban a korban, hogy ilyenben korlátozd. Inkább próbáld meg megérteni és támogatni.

2013. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!