Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En ezt mar lelkileg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En ezt mar lelkileg nem birom:'C. Hogyan tudnek tullepni rajta?

Figyelt kérdés
10 ora ota folyamatosan sirok, hallgatom a siros szamaimat mikozben csokival tomom magam mindossze egy viszonzatlan szerelem miatt. Masfel eve szerelmes vagyok az egyik osztalytarsamba es keptelen vagyok elfelejteni es tullepni rajta. Annyira szeretem, hogy az mar faj es beledoglok, hogy nem lehet az enyem. Mindennel jobban szeretem... Itt van hosszabban leirva a kezdetektol: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2013. dec. 2. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélj vele. Beszéljétek át az egészet és mond, hogy te még mindig szeretnél vele kapcsolatban lenni.


Azt viszont nem tudom, hogyha eddig nem szeretett meg, akkor mitől fog beléd szeretni :/

Lehet, ha megbeszélitek komolyabbra fordulhat :) Ha ezután sem ,akkor ténylege nem tudom mi kéne ahhoz, hogy beléd szeressen ennyi idő után.

2013. dec. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy néz ki a csávó linkeld be privibe:D
2013. dec. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 - Nem merek sajnos:(

#3 - Felejtsd el!

2013. dec. 2. 04:11
 4/4 anonim ***** válasza:

olyan nincs. mindenkit el lehet felejteni, es mindenen tul lehet lepni. az ido sok mindent megold. es csak hogy megnyugodjal. a szerelem elmulik idovel. meg akkor is ha eleted szerelmehez mesz hozza....ez van


36F

2013. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!