Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám elérni, hogy nagyobb mellem legyen?

Figyelt kérdés

14 vagyok,és elég kicsik.Van egy osztálytársam,ugyanilyen alakja van mint nekem,csak a melle nagyobb,és ő nagyon csinos.Nekem nincs mellem,tehát nincs jó alakom.Nem push-up melltartóra,hízásra meg terhességre gondolok.

Ha nagyobb lenne a mellem,tök jól néznék ki,már nem azért.:D

Kíméljetek a durva kommentektől!

Várom a válaszokat!


2013. dec. 2. 17:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
ha a segged jo, nincs baj:D amugy meg majd megno/ vagy szilikon
2013. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noydra ***** válasza:
Sehogy. Fogadd el magad.
2013. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség, hogy "nincs jó mellem, tehát nincs jó alakom". Az égvilágon semmi összefüggés nincs, minden alak úgy jó, ahogy van.

14 évesen még simán nőhet, de ha nem is nő, akkor sincs semmi gond. A kicsi mell szép, és sok előnye is van pl sportolásnál, alvásnál.

Aki jól néz ki, az kicsi mellel is jól néz ki. Egy pár nagy mell még senkiből nem csinált bombanőt, ugyanis ahhoz kisugárzás kell.

2013. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1.Állítólag jó.:D De mikor?:/

2.Erre képtelen vagyok.:(

2013. dec. 2. 17:14
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem nem is kicsi,NINCS.

2013. dec. 2. 17:16
 6/17 anonim ***** válasza:
Várj egy picit még. Ismerek egy lányt, akinek fiús melkasa volt 14 éves koráig, aztán 16 éves korára meg akkora mellett lett, hogy alig fért bele a tenyerembe. Semmi nincs még veszve.
2013. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noydra ***** válasza:
Szerintem a szilikon csak rosszabb, szóval ha nem nő (még nőhet), akkor el kell hogy fogadd magad...
2013. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Simán nőhet még, van akinek 17 évesen indul meg.

De jó lehet az esti, elalvás előtti óvatos masszírozás.

Mikor volt barátom és elkezdte tapizni, mikor kettesben voltunk, örültem neki, mert nem csak hogy kellemes, de feszesebbé is válik a mell. A férfi kezek néha varázsolnak. :) :D

2013. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok!;)
2013. dec. 2. 17:21
 10/17 anonim ***** válasza:
Jaj de helytelenül írtam. Kivételesen nézzétek el nekem, a lényeg szerintem lejött.
2013. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!