Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám elérni, hogy nagyobb mellem legyen?

Figyelt kérdés

14 vagyok,és elég kicsik.Van egy osztálytársam,ugyanilyen alakja van mint nekem,csak a melle nagyobb,és ő nagyon csinos.Nekem nincs mellem,tehát nincs jó alakom.Nem push-up melltartóra,hízásra meg terhességre gondolok.

Ha nagyobb lenne a mellem,tök jól néznék ki,már nem azért.:D

Kíméljetek a durva kommentektől!

Várom a válaszokat!


2013. dec. 2. 17:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért kellene mellözni a durva kommenteket? Ennél durvább, hogy 14 évesen nem tudod elfogadni a mellméretedet nincs! Miért nem tudod kivárni, hogy érett nö legyél?
2013. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azért,mert már több mint 2 éve menstruálok,állandóan ragyás az arcom,gyorsan hízok,a mellem semmit se nőtt 3 éve,ellentétben más 14 évesekkel.
2013. dec. 2. 17:30
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor is legyél türelmes. Biztosan gyönyörü nagylány leszel, aki minden F-t felizgat.
2013. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A mellméret csak és kizárólag genetikai kérdés.

Amennyiben genetikailag kis mellű vagy, leszel, akkor fejre is állhatsz se lesz természetes módon nagy melled. Éppen ezért teljesen felesleges magad bárkihez is hasonlítanod. Ha hízol, ha majd egyszer szülsz gyereket, akkor természetesen nőhet, változhat a formája, de akkor sem lesznek nagy melleid.

De még csak 14 éves vagy, még nőhet.

De ha mégsem leszel nagy mellű, akkor sem tragédia. Attól még nőből vagy.:)

2013. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Anyukámnak lánykorában 75/B volt,ez befolyásoló tényező?

2013. dec. 2. 18:08
 16/17 anonim ***** válasza:
Befolyásoló lehet, de nem biztos. Légy türelmes kedves kérdező. :)
2013. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az alkatát is nézd meg. Az enyémnek fogalmam sincs mekkora melle volt, de azt láttam, hogy tökéletes homokóra, mármint hogy lapos has, keskeny derék és nagyobb mellek, a csípője se volt túl széles, kb a mellkasával egyenlő (régi képeken láttam) Szóval annak ellenére hogy nem láttam magamon nyomát, sejthettem volna, hogy hasonló alkat leszek. Sokáig husi voltam, de átlagos mellem volt mindig is, de 15-16 évesen emlékszem, hogy még így is csak 75/B-s melltartó kellett. Na, utána lefogytam, de a mellem megmaradt, vagy nem tudom, mindenesetre 18 éves korom körül kezdett nagyobb lenni. Aztán 8 kg fogyás után vékony/átlagos lettem, 173 cm, 60 kg, és akkor döbbentem rá, hogy basszus, 75/D-s melleim vannak. :D Nagyobb, mint régebben, nagyobb súlynál. Sőt, azóta új fogamzásgátlóra váltottam, és érzem, hogy még nagyobbak, lehet, hogy már az E-t is ütik, majd megmérem. Megvan még a régi 75/B-s melltartóm, ami anno jó volt, most folynék ki belőle, ha hordanám. :D Utólag visszanézve jöttem rá, hogy egyszerűen csak későn értem, és későn alakult ki a "felnőtt" alkatom. Messze nincs minden veszve, főleg hogy manapság sok lánynak lesz nagy melle. :D
2013. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!