Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik vinni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik vinni az első randira? Vigyek-e valamit?

Figyelt kérdés
F/14 Jövő szombatra beszéltünk meg randit és nem tudom mi lenne jó neki.Kedvence a papagájvirág,de olyat a közelben nem nagyon kapok:P
2009. nov. 22. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:

1. randira semmit. Az első randinak mindig egy baráti találkozásnak kell lennie, ahol eldöntitek, hogy érdeklitek-e egymást a továbbiakban. Szerintem vegyed lazára, menjetek el sétálni, fagyizni, ha rossz idő van akkor igyatok meg egy kólát.

Legközelebb meg menjetek el kajálni, vagy moziba. A virág ráér majd akkor, amikor már van valami köztetek. Ne nyomulj, lehet, hogy azt annak venné az elején.

2009. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
magadat, valamennyi pénzt, telefon hogy haza tudj szólni ha később érsz haza és ilyenkor sapka sál!
2009. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első találkán én egy szál rózsát kaptam a barátomtól.

Pedig 1. az első találkánk volt (előtte csak msn-en beszéltünk), 2. még nem tudtuk, hogy lesz e komolyabb a dologból.

Egy szál virág nem feltétlenül nyomulós dolog, inkább szerintem csak figyelmesség.

Amit nem hiszem, hogy bármelyik lány negatív dolognak vesz.

2009. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó! A rózsa a szerelem jelképe, első randin ez közel sem a figyelmesség kategória. Figyelmesség az, ha érdeklődsz iránta, meghívod egy kávéra, végighallgatod a mondandóját. De egy rózsa már túl egyértelmű jel.
2009. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyílván...Ha jól elbeszélgettünk, majd valamilyen randi félére is elhív, az persze, hogy nem lehet csak egy baráti találkozás...

Én nem vettem rossz néven, hogy hozott.

De lehet, hogy csak túl konzervatív vagyok, hogy "elvárok" egy ilyet a mai férfiaktól.

De mindegy. Hozott, én nagyra tartottam, és azóta is vele vagyok. Ennyi.

2009. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszike..egyébként szerintem egy szál vörös rózsa nem árthat semmit...
2009. nov. 22. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!