Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek csipkelődni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek csipkelődni akart velem a lány vagy mit akar ezzel üzenni?

Figyelt kérdés

1. Egyik nap jó hangulatú beszélgetés zajlik köztünk, láttam rajta, hogy nagyon fáradt mondtam neki hogy aludja ki magát műszakja végén amikor távozott elköszöntem tőle és hozzáfűztem, hogy szép álmokat. (én őr vagyok Ő pedig az üzletben eladó)

2. Tudja, hogy a kollégámmal mindent megbeszélünk, másnap a kollégám megkérdezte tőle, hogy sikerült-e kipihennie magát melyre azt válaszolta, hogy nem mert mire hazaért akkor jutott eszébe, hogy meg kell írnia egy beadandót ami miatt éjfélig fent volt és majdnem a sírógörcs kapta el.

3. Mikor én megemlítettem neki, hogy hallottam, hogy nem jött össze a tervezett pihenés akkor azt "vágta" hozzám, hogy: "Ti mindent (ennyire) megbeszéltek?" Én azt mondtam, hogy ő (kollégám) mondta.

4. Kicsivel később odaálltam elé és mindenki elött bocsánatot kértem tőle amire megkérdezte, hogy "Miért?" én pedig rámondtam, hogy "Az elöbbi miatt" erre azt modnta nekem, hogy "Nem történt semmi csak olyanok vagytok mint az ovodások" erre én egyből rávágtam, hogy "És ti nők? Ugyanezt csináljátok!" utána finoman odébb álltam.

5. Még aznap zárás körül amikor a közelébe értem nekiállt nyíltan hangosan elöttem a részlegvezetőnek bókolni akiről tudni, hogy meleg.


2013. dec. 3. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akar ő semmit...
2013. dec. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zotanbro ***** válasza:
semmit.
2013. dec. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tetszett neki, hogy kibeszéltétek.Még ha nem is rosszindulatból.Legyél egy kicsit diszkrétebb vele, pláne ha akarsz tőle valamit.A nők értékelik, ha bizalmasak lehetnek valakivel,akiről tudják, hogy nem fogja tovább adni az ő kis titkaikat :)
2013. dec. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!