Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiatal lányokat nem érdekli semmi?

Figyelt kérdés
Sose tudtam még semmiről elbeszélgetni fiatal lányokkal, csak idősebbekkel, ők meg már annyira nem vonzanak. ez elég érdekes ördögi kör nem? Miért ilyen korlátoltak a huszonéves lányok? egy átlagos 25 éves lánnyal nem tudok semmit megvitatni szinte...
2013. dec. 3. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Én meg nehezen ismerkedek velem egykorúakkal, nem is nagyon tetszek meg egyiknek se, jobban elbeszélgetek 25-30 közötti férfiakkal, és volt egy 27 éves, aki meglátott egy fényképen nagymamám asztalán és elkérte mamámtól a telefonszámom. :D :)

20L

2013. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne már... màr megint az àltalànosítàsnàl tartunk?

Hàt képzeld el, hogy vannak olyan fiatal lànyok, akikkel lehet beszélgetni.


19/L

2013. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Furcsa, nálam ez pont fordítva van. 16-18 évesekkel nagyon jól elbeszélgetek de 20 felett már szinte egyáltalán nem tudok.

26/

2013. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert csak a pénz és a szépfiúk érdeklik őket, semmi más!
2013. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs pénzem és jóképűnek sem mondanám magam, akkor ezek szerint én egy másik dimenzióban lévő lányokkal beszélgetek?
2013. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Beszélgessetek erről, ez biztos érdekli őket:


[link]

2013. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy általánosítás, már ha csak magamból indulok ki. 23 múltam, és bennem is az intellektuális személyiséget látják. Nem véletlenül van az, hogy elbeszélgetek a 20 évestől a 80 évesig bárkivel. Lehet olyanok társaságát kellene keresned, akik a ( ne sértődjön meg senki, nem általánosító céllal írom a példát) körmük színén és a hajfestékjükön kívül másról is tudnak beszélni. Engem pl érdekel a gasztronómia, a tudományok, az irodalom, történelem, a népi szokások, kultúrák, nyitott vagyok a zenei világra, a művészetekre, nem zárkózom el a férfias dolgoktól sem, és nem vagyok nagyokos, hiszen sok mindent nem tudok, de ha valamihez nem is értek, bevallom, és a másiktól ezáltal is tanulhatok valamit. Tehát kivételek m indig vannak, és tudom hogy még rajtam kívül sok olyan nő van, aki helytáll ezen a téren is...
2013. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Már megbocsáss. 16 éves múltam, igen, biztos azt hiszed egy kis csitri vagyok mert ugye az összes korombeli az. Hát fel kell világosítsalak, hogy vannak akiket érdekel egy csomó minden. Én például szeretek olvasni, nem ilyen SzentJohannaGimi szintű könyveket hanem komolyabbakat, szeretek sportolni, sok filmet nézek, régieket is és nem romantikus amerikai hulladékokat. Szeretem a zenét, abból is inkább a régit, a rockot, a jazzt, a klasszikusokat, nem a mai kor zenéjét. Az más kérdés hogy a tanulás, az iskola nem érdekel, de gondolom nem is ilyenekről szeretnél beszélgetni a "fiatal lányok"kal. Mondd meg mi az amiről szegényekkel nem lehet beszélni? Olyan hülyék lennénk szerinted?
2013. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És ez csak töredéke annak, ami érdekel, de hát egy csomó pasit meg ezek nem érdekelnek, vannak, akiknek csak a foci a téma.
2013. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is 16 múltam, és engem meg az zavar, hogy a korombeliekkel nem lehet beszélgetni. Az osztályomból kb három lányt tudok megjegyezni (engem is beleértve), akikkel lehet vagy tudományról, vagy irodalomról, vagy valami értelmesről beszélni, de velük se mindegyikről, csak egy-egy téma játszik... A fiúk meg még elég éretlenek, amelyik meg nem az meg vagy bunkó, vagy strébernek tart, mert nem érti meg, hogy én például szeretem a tanórákat. Ott legalább magamba szívhatok egy kis tényleges tudást. A legjobb barátaimon kívül csak egy két tanárral van esélyem intelligens beszélgetést folytatni, de közöttük is vannak főleg női tanárok, akik olyan síkok, mint sokan a korombeliek közül. És ez sajnos már korábbi generációkban is megjelent...
2013. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!