Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyű nem? Hetente erőszakol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű nem? Hetente erőszakolnak meg fiatal lányokat

Figyelt kérdés

elősször Bándy Kata, majd Páva zsolt lánya, aztán ez is: [link]

Undorító prverz beteg állatok


2013. ápr. 12. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
oké, hogy nagyon elítélendő. de azért abba is belegondolhatnának már néha az emberek, h akik ilyet tesznek, azok miken mentek keresztül, valószínű nem éppen kellemes dolgokon és a család sem nagyon szerethette őket gyerekkorukban.
2013. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Azo azok és még mennyi ami látens bűncselekmény marad mert a sértett nem indítja meg az eljárást és a határterületek a leitatott elbódított lányok. És akkor aki meg beszélgetni ismeredni szeretne vele szemben meg az ilyen esetek miatt bizalmatlanság alakul ki, á róka fogta csuka
2013. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Elozo: igen, es meg az eroszaktevoket sajnaljam??? Most komolyan? Nem hiszem el....
2013. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
lehet h csak olyan bénán csajoznak h soha senki se akarna ilyenekkel randizni és máshogy nem jutnak szexhez, sajnos
2013. ápr. 12. 20:37
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az erőszak még hagyján, de ők meg is haltak :(


Viszont ha már szörnyülködsz, nézz körül a környezetedben,

nem kell messzire menni. Biztosan van olyan ismerősöd, a-

hol családon belül történt erőszak (nem feltétlen nemi,

hanem pl férj bevert egyet az asszonynak).


Az a szörnyű, hogy az emberek ilyenek. Leülnek, megnézik

a Balázs show-t, jót röhögnek, hogy mennyire hülyék az

emberek, aztán felállnak a tv elől, és csinálják UGYANAZT.


Önkritika 0.


És persze legtöbbször az ember nem is tudja, hisz ez a

4 fal között marad.

2013. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatgyilkost is sajnálni kéne, hogy milyen rossz gyerekkora lehetett, kár, hogy megölt 6 embert
2013. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

váó, de durvát írhattam, törölgetik innen a válaszaimat! Azt a mindenit! :D

nem érdekel, én leírom még egyszer: miért gondolja bárki is, hogy aki megerőszakol másokat, annak annyira jó? lehet, hogy ezerszer rosszabb neki, mint annak, akit megerőszakolnak. ilyesmit írtam eddig is, csak senki nem vette a fáradságot, hogy normálisan értelmezze. ugyanis egy szóval se mondtam, hogy nem ítélem el az erőszakolókat.


"Undorító prverz beteg állatok" - ez is egy hozzáállás, és mindenki magáról mond véleményt. kérdező, azért kulturáltan is lehetne beszélni a témáról. de hát valahol ki kell élni a gyűlölködési hajlamait mindenkinek, hogy leállatozzon másokat.

2013. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha elítéled őket, de szerinted nem beteg állatok, akkor mik? Eltévedt báránykák? 2 hónap rehab aztán mehet megint erőszakolni?
2013. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Ma hallottam a rádióban, hogy 16 éves lányt öltek meg, 30 éves férfi az elkövető. Feltételezem nem csak úgy hirtelen berántotta a lányt egy sikátorba. Nem szeretnék ítélkezni, de valahol az is hibás akivel ilyen történik. Mi dolga van egy 16 éves lánynak egy felnőtt férfival? 16 évesen már némi belátóképesség kellene. Oké, hogy ez csak egy példa a sok közül. Meg kell ismerni az embereket és lelépni az első gyanús jelnél.
2013. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként honnan veszed ezeket, hogy az erőszakolónak lehet rosszabb? Ez egy állatias ösztön kiélése. Egy ösztön kiélése mikor szar? Nyilván élvezi valamilyen szinten.


Én is szívesen megbsznék egy csomó lányt, mégse teszem.

2013. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!