Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS!? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Picit fáj a hasam miota a barátommal utoljára voltunk együtt de nem élvezett belém és ő állitja h előváladék sem került belé... Terhes lehetek?

2013. dec. 3. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem vagy tisztában az anatómiával, és a szexualitással, akkor miért csinálod?

És nem, nem valószinű!

2013. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xtazin ***** válasza:
Sok mindentől fájhat a hasad. Hány napja történt ez? Tudom meglepő de a legbiztosabb ha veszel egy tesztet.
2013. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:

pár nappal együttlét után nem terhességtől fáj a has.... te jó ég.... Sőt, normál esetben, terhességtől eleinte nem fáj a has, hanem forog és puffad.

Nem tom, nekem eddig 3* merült fel összesen életemben, h terhes lehetek, egyszer sem a gyk-ra írtam ki, hanem mentem tesztet venni és keresztbe tett ujjal vártam az eredményt. Utána meg az a biztos, ami tuti, mentem a dokimhoz h azért ő is nézzen rám

2013. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyszer tuti, hogy a pasid nem tudhatja, hogy ment-e beléd előváladék, vagy se... Azt nem lehet érezni!
2013. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"és ő állitja h előváladék sem került belé..."


Magyarán engedted, hogy gumi nélkül meghúzzon, csak nem eresztette beléd?


Rossz hírem van: lehetsz terhes. Az előváladék is tartalmazhat életképes hímivarsejteket ÉS NINCS OLYAN FÉRFI A FÖLDÖN, aki érezné, hogy az előnedv mikor ürül.


Megszakításos védekezéssel (és ez az, amit ti csináltatok), 100 nőből 35 egy év alatt terhes lesz. Előbb-utóbb te is rontani fogod ezt a statisztikát. A kérdés csak az, hogy mikor.


Ugyanakkor a hasfájásod bármitől lehet.


Aktustól számítva két hét múlva tesztelhetsz és az esetleges tünetek sem jelentkeznek korábban ennél!

2013. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4napja történt...
2013. dec. 3. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:

lol. Nem 4 nap nagyon korai lenne ahhoz, hogy terhesség miatt fájjon a hasad.

Egyébként ha nem védekeztetek, csak megszakításossal csináltátok (ami nem védekezés...) akkor persze, hogy lehetsz terhes.

2013. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!