Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg az exnek, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg az exnek, h terhes vagyok, h ne azt higgye, hogy "felcsináltak" abból, mert vele találkozgatok?

Figyelt kérdés

előzmény: hatalmas szerelem,a srác nagyon akart tőlem kisbabát, meg akart fogni, minden álma volt, minden nap nézegette van e pocakom :) stb

utána: megromlott minden, mert alig járt haza, mindig a haverok, meg csavargás, sokat veszekedtünk, minden nap hiányzott, kint van dolgozni, márc-ban jön haza, legutoljára úgy hagyott itthon, hogy vége, elhagy, én egy "utolsó" vagyok, meg ilyesmi

most: írogat, meg üzenget, hogy alig bírja nélkülem, nagyon szeret, mindennél jobban, stb. én várom, hogy találkozzunk, de sokban nem bízom már benne, hogy mellettem is fog maradni, de reménykedem. legalább amíg nagyon pici a baba, tehát amíg életbevágó egy gyereknek egy apa az egészséges fejlődéséhez.


közben amíg én ebben a folyamatos lelkiválságban voltam, és az exszel mai napig barátok vagyunk(lelkitársak), néha együtt tévézünk, átkarol, de egyéb semmi. magánéletről megbeszéltük, hogy nem ebszélünk, hogy ne bántsuk egymást, szóval ő semmit nem tud miken megyek/mentem keresztül.

és mostanság ahogy látja a hasam, rákérdezett, hogy "terhes" lennék e, ami nem egy szép kifejezés...


de ha most azt válaszolom szimplán, hogy ja, azt gondolhatja rólam,tekintve, hogy találkozgatok vele, tv, ebéd, együtt alvás, egyéb progik, hogy vagy felcsináltak, véletlen besikerült valami és elhagytak, vagy ha van valakim, akkora aljas vagyok, hogy az mellett az exszel vagyok. szóval nem tudom ezt a kérését egy egyszerű igen-nel megválaszolni, mert tuti tovább gondolja negatívan, viszont mivel megvan beszélve, hogy magánéletről nem beszélünk, így nem is tudom mit mondjak. eddig gondoltam arra, hogy valahogy közlöm utalgatva egyszer arra, hogy nem besikerült gyerek, utána meg arra, hogy van is apja pl.: hát szép a szerelem, így babát várunk, csak kemény az élet, így bonyolult sokminden.


vagy?


2013. dec. 3. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki az az ex?

Valahogy nem tudom összerakni a történetet.

Még a srác előtti?

És ha barátok vagytok, lelkitársak, nem csináltok "semmi egyebet", akkor miért ne tudnád neki elmondani? Ha beleképzelem magam a helyébe, én is haragudnék és továbbgondolnám a dolgot, de alszik egyet és megérti ha nem hülye.

2013. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, a srác előtti barátom.

csak azért zavar,m mert ismerem ő hogyan gondolkodik, és ha tőle lenne terhes egy csaj, aki feljár az exéhez ki is dobná azzal, hogy mekkora r*banc, szóval nem akarom, hogy rólam így gondolkodjon.

2013. dec. 3. 19:24
 3/6 A kérdező kommentje:
a szöveg eleje az apukáról szól, akitől a baba van
2013. dec. 3. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgysem fogod tudni eltakarni a dolgot. Inkább mondd el neki, nyugodt hangnemben, hogy bírja felfogni, mert ha egyre nagyobb lesz a pocakod és magától is látja, hogy teres vagy nehogy neked álljon azzal, hogy hazudtál neki.
2013. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
terhes*
2013. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
meg akarom mondani, csak azt nem tudom hogyan, hogy emellett ne egy r*bancnak nézzen, aki szerelme mellett az exével szórakozik
2013. dec. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!