Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklem vagy csak félénk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vagy csak félénk? (egyszer már megpróbáltuk de nem jött össze viszont barátnője mondta hogy ő újra kezdené és ezen felbátorodva kezdtünk beszélni)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel el tudok beszélni jól de pl ha arról van szó hogy beszéljünk FB-n akkor ő soha nem ír rám mindig nekem kell és ha beszélünk akkor is csak ilyen minimum 3 percenként ír de van hogy 1 óra múlva (lehet van dolga) de attól még ő nem kezdeményez beszélgetést élőben viszont mindig mosolyogva köszön és ha oda megyek hozzá akkor megkérdezi hogy "mizu ?" meg dumálgatunk....most lehet félénk vagy mivel élőbe elkerülhetetlen akkor rám kényszerül hogy beszéljen ? :SS

#Félélnk
2013. dec. 3. 22:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá teszek hogy FB-n is ha válaszol ritkán van hogy kérdez válaszolni válaszol mindig és néha kérdez de általában nekem kell tolni a kérdéseket és akkor néha ő is kérdez valamit...
2013. dec. 3. 22:03
 2/7 zotanbro ***** válasza:
ő oda szokott menni hozzád vagy csak te hozzá?
2013. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én mentem eddig hozzá csak....ő csak mosolyogva köszön :DD
2013. dec. 3. 22:04
 4/7 zotanbro ***** válasza:
ha se nem ír rád se nem megy oda hozzád akkor te is tudod hogy mi van :D
2013. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát de a barátnője azt mondta hogy újra kezdené és ahogy beszéltem vele el tudunk dumálni... de akkor miért csinálja ?:DD
2013. dec. 3. 22:08
 6/7 zotanbro ***** válasza:
ne akartad megérteni... :D a lényeg hogy hagyd szerintem.
2013. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Há az lesz még 1X megpróbálom elhívni ha eljön akkor csak akar valami ha meg kitalál valami hülyeséget (amiről azt hiszi elhiszem..) akkor leszarom... azét köszi :DD
2013. dec. 3. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!