Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok lerázni magamrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok lerázni magamrol egy 14-éves lányt, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Én most leszek 20 éves, őt kb 2 hónapja ismertem meg az ex barátnőm testvérének a születésnapi buliján. Már akkor is zavarba hozott, a folyamatos bámulásával... Amióta szakítottam az előző barátnőmmel, folyamatosan irogat nekem facen, és skypeon. (skype címemet azt sem tudom, honnan szerezte meg...) Tök jó vele beszélgetni meg minden... de ő teljesen máshogy néz rám, mint én rá. De ma eléggé... hogy is mondjam... "elvetette a sulykot". Egészen véletlenül azzal a vonattal jött, mint én. Bejött a fülkébe, csak ketten voltunk... elkezdtünk beszélgetni, amikor bejött 2 kb vele egykorú fiú, és egy idős nő, és rögtön az ölembe ült.. én ránéztem, ő meg csak mosolygott, és elkezdett a fenekével dörzsölni, izgatni. Próbáltam magamon uralkodni, de szinte abban a minutumban elkezdett felálni a szerszámom.... próbáltam leelemni magamrol, de a farmeromon eléggé kidomboródó.. na szóval akkor mindenki meglátta volna a fülkében...így csak nagy szemekkel néztem rá, hogy most mit akar, de már rám sem nézett, csak az ablakon bámult kifelé... tulajdonképpen majdnem 15 percen keresztül "megfejt". Nagyon kellemetlen volt ez az egész helyzet, egyszerűen nem tudom, hogy állítsam le. Szép és aranyos, de nagyon fiatal hozzám. Már párszor mondtam neki, hogy én csak barátként tekintek rá és, hogy tul nagy köztünk a kor különbség, de néha olyan, mintha falhoz beszélnék.

2013. nov. 25. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Vessződdel érintsed meg párszor.
2013. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Most meg smile-kat ír az üzenőfalamra... :/
2013. nov. 25. 18:22
 3/16 zotanbro ***** válasza:
dugd meg
2013. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha ír,rázd le valamilyen ürüggyel,pl. mennem kell dolgozni/tanulni/nem érek rá,stb.

Egy idő után meg fogja unni.

Ha ez sem segít,mond meg neki hogy van barátnőd.

2013. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már én is gondoltam rá, és nagyon nehéz visszafogni magam, főleg ezután... de tartom magam az elveimhez.
2013. nov. 25. 18:24
 6/16 anonim ***** válasza:
Alibibarátnő jutott az eszembe, vagy haverkodj valakivel, akit ki nem állhat, például ha neki is van zaklatója, mindig vele menj olyan helyekre, ahol összefuthattok.
2013. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mond el neki érthetően még 1 szer, ha nem következő legyen kicsit durvább és ha abból se ért töröld le mindenhonnan...
2013. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy van még ilyen, aki normálisan akarja megoldani a ilyen dolgokat. 4,6,7 jó dolgokat mondott.
2013. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Csak hat ev van koztetek... Anyam, es a neveloapam kozt 8 ev van, es boldogak! Ez a 18 ev alatt gyerek, afolott mar felnott csak a torvenyek miatt kell. Tudom, egy kistini nem gondolkodik realisan, de ha jo vele beszelgetni, szep, aranyos, es kivan teged, akkor miert nem adsz egy eselyt? (felreertes ne essek, nem buzditalak ra)
2013. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam korábban, de sajnos a lány egyáltalán nem értett a szép szóból, így muszáj volt durván lekoptatni. Konkrétan elküldtem a pics*ba amikor már a sok telefonálgatás után eljött a házamba zaklatni.
2013. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!