Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti együtt maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti együtt maradnátok egy olyan pasival aki úgymond "uralkodik" felettetek?

Figyelt kérdés
Szóval kedves,okos,vele minden szép,nélküle pedig üres az élet,de amint elkezdesz barátokat,barátnőket szerezni és mesélsz neki róluk akkor bebutul,sérteget,összetiporja az önbizalmadat,sőt akár még rád is haragíthatja a barátaidat. Aztán egy hét múlva a bocsánatodért esedezik és ígérget hogy nem tesz ilyet többé.
2009. nov. 22. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Képtelen lennék elviselni ezt az "uralkodó" típust, nem döntheti el helyettem, hogy kivel barátkozzak, és kivel ne! Pont!

15/L

2009. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen férfit kivágnám, mint macskát szarni. Rajtam senki ne uralkodjon.
2009. nov. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos reménytelenül szeretem és mindig megbocsátok neki:( pedig már én is érzem hogy ebből jó nem fog kisülni
2009. nov. 22. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor vess magadra, ha ilyen vagy, hogy megbocsátasz neki. Akkor minek panaszkodsz itt? Nem értem. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, miért nem állsz elé, és osztod ki jó alaposan? Nem értelek.
2009. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vanak nők, akik ilyen mazohista típusúak - némelyik még kívánja is ezt.

Ha te nem vagy ilyen, akkor mond meg neki: a következő ilyen kísérletére szakítás jön.

2009. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindig leüvöltöttem a fejét,de egy idő után lehiggadok és ő is,és nem tudok nem-megbocsátani. most próbálok egy pasit vagy csajt vagy vmi predatort szerezni aki eltereli róla a figyelmemet
2009. nov. 22. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:
hát én épp egy ilyennel élek együtt 2 éve...de nem hagyom el, mert szeretem, inkább próbálom megváltoztatni, hatni rá... néha úgy tűnik,hogy sikerül, néha visszaesik...
2009. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de próbálok megváltozni, ha csak egy lány adna egy kis időt, adna egy kicsi esélyt, visszafognám magam... Annyira nehéz ez az egész, mert ez nem egy tudatos dolog...
2009. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!